0

Cam saç trendini duydunuz mu? Kusursuz ve küt şekilde kesilen saçlar ve neredeyse cam gibi parlayan dokularını gördüyseniz bu trende aşinasınız. Bob kesimin ışıltı serumlarıyla kombinlendiği bu saç trendini en çok Hollywood ünlülerinde görüyoruz. Kahverengi ve siyah saçlarda, camı andıran neredeyse saydam parlaklık çok daha net belli olsa da sarı saçlar da doğru bakımlarla bu trendi başarıyla ağırlayabiliyor.

Işıl Işıl Bir Instagram Trendi: Cam Saç-1 - Saç Bakım Güzellik Işıl Işıl Bir Instagram Trendi: Cam Saç-2 - Saç Bakım Güzellik

Cam saç trendi, saçlarının daha yumuşak, daha parlak ve daha canlı görünmesini isteyen kadınlar için oldukça ideal. Ancak yapımı biraz emek istiyor. Çünkü bu saçı elde etmek için saçlarınızı her gün düzleştirip ışıltı veren bakım uygulamanız gerek. Ancak yine de doğru ürün tercihi ile bu görünümü kolaylıkla yakalamak mümkün.

Işıl Işıl Bir Instagram Trendi: Cam Saç-3 - Saç Bakım Güzellik Işıl Işıl Bir Instagram Trendi: Cam Saç-4 - Saç Bakım Güzellik

Saç stilistiniz saçlarınızı küt bir bob modele getirdikten sonra düz fönle kusursuzlaştırabilir, hatta parlaklığına parlaklık da katabilir. Cam saçı evde uygulamak istediğinizde düzleştirme etabından sonra TONI&GUY Parlaklık Veren Serum uygulayarak parlaklığını uzun saatler boyunca koruyabilirsiniz. Bunun için iki üç damla serumu avuç içinizde ısıtıp saçınıza sürmeniz yeterli. Artık girdiğiniz her ortamda saçlarınızla ışıldamaya hazırsınız.