0

Saç tipleri iki ana başlıkta toplanır. Bunlardan ilki; saçın yapısı ile ilgili olan ince ve kalın saç tipi. Diğer başlık ise saçın durumu ile ilgili olan yağlı, kuru, karma ve normal saç tipi. Her saç tipinize özel saç ürünü kullanmak doğru bir bakım rutini için oldukça önemli. Saçlarınızı korumak ve yıpranmalarını engellemek için onarıcı, nemlendirici ve besleyici şampuanlar kullanmaya özen gösterin.

1986’da Türkiye’nin ilk ve tek kepeğe karşı etkili şampuan markası olarak başlayan, CLEAR, kadın şampuanları ile de saçınızın gereksinimi olan her şeyi size sunuyor. Vitamin B3 içeren formülü, saç derisini 3 kat besleyerek saç derisinin doğal direncini arttırır, saçı güçlendirir.

Besleyici Şampuan Serisi: Seri içindeki ürünlere bakarsak; Yumuşak&Parlak Şampuan, Saç Dökülmesine Karşı^ Şampuan (^Kopmaya bağlı saç dökülmesi, kremsiz şampuanla karşılaştırdığında), Komple Bakım Şampuanı, Bitkisel Sentez Şampuan... Saçların güçlü biçimde uzamasına yardım eden, yağlanmaya ve kepeğe* karşı etkili, yumuşak ve parlak bir yapı kazandıran bu ürünler saçların dipten uca güçlenmesini sağlıyor (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepek)

Doğal Terapi Serisi: Günlük Arındırıcı Şampuan, Güçlü Uzayan Saçlar Şampuanı, Nem Terapisi Şampuan... Farklı ihtiyaçlara cevap veren özelliklerle formüle edilen bu şampuanlar saç derinizin kurumasına engel olarak kepek oluşumunu da engeller. Yumuşak ve parlak saçlara sahip olmak mümkün.

Saçınızın ihtiyacı olan Clear ürünlerini keşfetmek için linke tıklayabilirsiniz.