0

Güçlü ve parlak saçlar her kadının hayali. Çünkü saçlarımız dış görünümümüzün en önemli parçası ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak da başlı başına bir özgüven kaynağı. Neyse ki onların  bakımını en az bizim kadar düşünen bazı doğal içerikler var: Mesela kil!

Kil, yüzyıllardır cilt ve saç bakımını desteklemek amacıyla kullanılıyor (*). Bentonit kili olarak da bilinen bu doğal içerik, volkanik külden elde ediliyor ve geçmişten bugüne yararlı bir bileşen olarak hayatımızdaki yerini koruyor. Ciltteki fazla yağı emmek, kuru cildi nemlendirmek, sivilcelerin önlemesine yardımcı olmak; kilin cilt üzerindeki faydalarından yalnızca birkaçı. Cilt üzerinde olduğu gibi, saç ve saç derisi bakımı söz konusu olduğunda da kilin olumlu etkilere sahip olduğu biliniyor. Siz de saçlarınızın yağ ve kirden arınması, parlaklık ve yumuşaklık kazanması için doğanın mucizesi kilin olumlu etkilerinden yararlanabilirsiniz.

Clear’ın ilk Türk kadın yüzü olan başarılı ve güzel oyuncu Bensu Soral’ın seçimi; Kil Terapisi Şampuan. Clear Kil Terapisi Şampuanı ile doğanın güzellik sırrı kili kadınlara özel geliştirdiği formülüyle birleştirerek kadınların beğenisine sunuyor ve onlara “Göster Kendini” diyor. Saçlarınızı arındırarak onlara derinlemesine temizlik sağlayan ve yumuşaklık kazandıran Clear Women Kil Terapisi Şampuan’ı keşfedin.

Clear Women Kil Terapisi  Şampuan: Kepeğe karşı etkili* formülüyle saçları arındırır ve yumuşacık bırakır. Mineral deposu olarak bilinen kil içeren formülü ile saçlarınızı ağırlaştırmadan dipten uca arındırır, saçlarınıza ipeksi yumuşaklık verir. B3 vitamini içeren formülüyle saç derisini besler ve canlandırır.

*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.

Doğanın Mucizesi Saçlarınıza Gelsin-1 - Saç Bakım Güzellik Doğanın Mucizesi Saçlarınıza Gelsin-2 - Saç Bakım Güzellik

Clear dünyasında, ayrıca farklı saç tipleri ve ihtiyaçlarına yönelik ürünler de bulabilirsiniz. Biz kadınlar ara sıra saç stilimizi değiştirmeyi seviyoruz. Bazen bu değişikliklerin bedeli saç derimizin kurumaya ve kepeklenmeye daha yatkın bir hale gelmesi olabiliyor. Saçlarınızın güzelliğini korumak için ise yıpranan saçları onarmak, beslemek ve nemlendirmek için formüle edilmiş bir ürün kullanmanız son derece önemli. Clear’ın en yeni saç bakım çözümüyle, kuruyan ve yıpranan saçlarınızıgüçlendirin. Clear Women Şampuan Serisi, Bio-Güçlendirici teknolojisi sayesinde saç ve saç derisi bakımını birleştiriyor. Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendirerek tekrar eden kepek* sorununu ortadan kaldırırken saçlarınızın doğal güzelliğini de korumaya yardımcı oluyor. Diğer şampuan seçeneklerini keşfetmek için tıklayın.

Ayrıca Saç Fırçanızı Ne Zaman Ve Neden Değiştirmelisiniz? yazımıza göz atabilirsiniz.