0

Biliyoruz ki kıvırcık ya da bukleli saçlara sahipsiniz. Bu dolgun ancak kurumaya ve kırılımaya yatkın saçlar zaman zaman kabarıyor, kontrolü ve bakımı zorlaşıyor. Ancak doğru saç ürünleri ve doğru saç bakımı ile, saçlarınıza hacim kazandırarak, sağlıklı ve parlak saçlara sahip olabilirsiniz. Bu noktada; Elidor Güçlü ve Parlak Saçlar Serisi tam size göre! Saçı kıvırcık yapma konu olduğunda, bu ipuçları işinize yarayabilir.

Kıvırcık Saçlar Şimdi Daha Belirgin-1 - Saç Bakım Güzellik Kıvırcık Saçlar Şimdi Daha Belirgin-2 - Saç Bakım Güzellik

Genç ve başarılı şarkıcı Zeynep Bastık’ın da bukleli saçlarının kaynağı bu seri komple bir bakım sunuyor. Elidor Güçlü ve Parlak Saçlar için Şampuan; Nutri Shine Teknolojisi içeren özel formülü ile saçınızın her bir telini yumuşak bir şekilde kaplar, saçlarınızı güçlendirerek, hayal ettiğiniz parlaklığa kavuşmasını sağlar. Islak saçınıza eşit miktarda uygulayın. Masaj yaparak köpürtün ve ılık su ile iyice durulayın. Etkili bir sonuç için; Elidor Güçlü ve Parlak Saçlar için Bakım Kremi’ni kullanmayı unutmayın. Duruladığınız şampuanın ardından saç boy ve uçlarınıza sürün, 1 dakika bekleyin ve ılık su ile iyice durulayın.

Kıvırcık Saçlar Şimdi Daha Belirgin-3 - Saç Bakım Güzellik Kıvırcık Saçlar Şimdi Daha Belirgin-4 - Saç Bakım Güzellik

Duş rutininizin ardından; Elidor 7/24 Belirgin Bukleler Şekillendirici Bakım Kremi’ni devreye sokabilirsiniz. İçeriğindeki besleyici ve nemlendirici formülü ile saçlarınızı gün boyu capcanlı, hacimli ve tamamen sizin kontrolunüz altında tutar. Üstelik kullanımı da oldukça kolay; saçınızın uzunluğuna göre gerekli miktarda ürünü avucunuzun içine sıkın. Saç diplerinize değdirmeden nemli saçlarınızın boy ve uçlarına eşit miktarda uygulayın.

Şimdi saçınızı tarayıp dilediğiniz gibi şekillendirerek gün boyu belirgin buklelerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Bonus: Elidor Güçlü ve Parlak Saç Parfümü’nü de güzellik rutininize dahil edebilirsiniz. Her yerde, yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz saç parfümü ile saçlarınız gün boyu duştan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah koksun, hem de yumuşacık olsun.

 Ayrıca Perma Saç Hakkında Her Şey! yazımız ilginizi çekebilir.