0

Yeni yıla evlerimizde girecek olsak da elbette bu geceye hazırlanmayacağımız anlamına gelmiyor. Siz de 2021’e iyi bir enerjiyle başlamak istiyorsanız bu yazı size göre.

Önce ne giyeceğinizi planlayın, sonra sade ama bakımlı bir yılbaşı makyajı yapın. Sıra saçlarınızda... İşte yılbaşı gecesi geri sayımdan bile daha kısa sürecek kolay saç modelleri.

Islak saç modelleri

Özel günlerin kurtarıcısı ıslak görünümlü saç modelini yeni yıl akşamında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Üstelik bu saç modelini yapmak da çok kolay. Islak etki için bir fırça ve saç spreyi gibi destekleyici ürünler yeterli olacaktır. Bunun için öncelikle saçlarınızı yıkayın, çok fazla ovalamadan havluyla hafifçe kurulayın. Ardından saçlarınızı tarayın ve kullanacağınız köpük, jöle, wax vb. saç ürününü uygulayın. Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra bir tarak yardımıyla saçlarınızı geriye doğru tarayın. Tarz ve cool bir görünüm yakalamak isteyenler, yılbaşında bu şahane modeli tercih edebilirler.

Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Doğal ve hacimli dalgalar

Hacimli ve doğal dalgaları şık bir saç aksesuarı ile birleştirerek saçlarınızı toplayabilirsiniz. Ne de olsa biraz pırıltı yılbaşına çok yakışıyor. Bu görünümü maşa yardımıyla saçlarınızdan kalın tutamlar alarak elde edebilirsiniz. Daha uzun süreli bir etki için saç spreyi gibi destekleyici ürünler kullanabilirsiniz.

Düşük at kuyruğu

Yılbaşını evlerimizde geçireceğimiz için şık olduğu kadar doğal da bir görüntü yakalamak istiyoruz. İşte düşük at kuyruğu modeli, böyle düşünenler için oldukça ideal bir seçenek. Dikkat çeken bir saç aksesuarıyla tamamlanmış düşük bir at kuyruğu ile doğal ama geceye uygun bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Sıkı topuz

Sofistike bir görünüm sağlayan sıkı topuz da yeni yıl gecesi için tercih edebileceğiniz pratik saç modellerinden. Saçlarınızı sıkıca toplayarak yakalayabileceğiniz bu görünümü, şık bir saç aksesuarı ile pekiştirebilirsiniz.

Pürüzsüz düz saçlar

Kusursuz bir düz saç modeli, basit ama havalı görünümlerden biridir. Bu yüzden siz de düzleştirici yardımıyla saçlarınızda pürüzsüz düzlüğü yakalayabilir, gece boyu bozulmaması için destekleyici ürünler kullanabilirsiniz.

Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-5 - Saç Bakım Güzellik Yılbaşı Gecesi İçin Pratik ve Hızlı Saç Modelleri-6 - Saç Bakım Güzellik

Örgü saç modelleri

Örgü saç modelleri hem çok çeşitli hem de çoğunlukla kolay uygulanabilirdir. Siz de yeni yıl gecesi örgünün doğal ve çekici görünümünden yararlanabilirsiniz. Saçınızın boyuna ve özelliklerine göre seçeceğiniz bir örgü modeli ile hayal ettiğiniz görünüme en hızlı şekilde kavuşabilirsiniz.

Bonus: Saç aksesuarlarından ilham alın!

Son olarak; doğal görünümlü tüm bu saç modellerini saç aksesuarları ile destekleyerek stilinizi daha modern bir hale getirebilirsiniz. Unutmayın; küçük ve parıltılı tokalar ile ışıldamak için en doğru gündesiniz.