0

Kişisel bakım dendiğinde ilk akla gelen ürün olan deodorantın dört mevsim kullanılması gerekir. Deodorant çeşitleri söz konusu olduğunda piyasada geniş bir seçenek yelpazesi olduğu için en iyi deodorant seçimi konusunda zorlanabilirsiniz. Deodorant seçimi yaparken cilt tipinizi, kişisel gereksinimlerinizi ve zevkinizi ön planda tutmanız gerekir. Gelin, koltuk altı için en iyi deodorant listesi ile sizin için en iyi seçenekler hangileridir, birlikte bakalım…

Rexona Clinical Erkek Aerosol & Stick

En İyi Deodorant Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik En İyi Deodorant Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Erkekler için geliştirilmiş ve aşırı terleme sorununa çözüm sunan Rexona Clinical Erkek Aerosol & Stick gelişmiş aktif teknolojisi sayesinde 96 saat koruma sağlar. Rakipleri ile kıyaslandığında üç kat daha güçlü bir ter koruması sağlayan ürün, verdiği ferahlık hissi sayesinde tercih sebebi olur. Günlük kullanıma uygun olan deodorant ve stick, gün boyunca kuru ve rahat hissetmenize yardımcı olur. Üstelik bu etkiyi tek uygulamada kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Dermatolojik testlerden başarıyla geçen ürün, aynı zamanda en güzel kokan deodorant seçenekleri arasında yer alır. Sedir ağacı ve kırmızı meyveleri yoğun hissedeceğiniz hoş ve ferahlatıcı kokusu gün boyu etkisini korur. Dinamik, gün boyu hareket halinde olan her yaştan erkek için tasarlanan deodorant ve stick, gün ortasında bile sizi tıpkı duş almış gibi ferah hissettirir. Yoğun tempolu günler için mutlaka deneyin!

Rexona Clinical Kadın Aerosol

En İyi Deodorant Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik En İyi Deodorant Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Gelişmiş Motion Sense teknolojisiyle güçlendirilen Rexona Clinical Kadın Aerosol, tere karşı tam 96 saat boyunca koruma sağlar. Ter kokusu ve terin neden olduğu rahatsız edici ıslaklık hissini yok eden ürün, vücut ısınızın dengelenmesine de destek olur. Aktif bir çalışma hayatınız varsa ya da her koşulda çok terliyorsanız, Rexona Clinical Kadın Aerosol sizin için en iyi deodorant önerileri arasında listenin başında yer alabilir. Yoğun terleme ile mücadele konusunda oldukça iyi bir destekçi olan deodorant, gün boyu verdiği kuruluk hissiyle büyük bir konfor sağlar. Kadınlar için önemli olan hoş koku da Rexona’nın gelişmiş teknolojisine eşlik eder. Narin meyve notaları, gül, yasemin ve misk ile harmanlanan formülü sizi tek kullanımda bile ferahlatmaya yeter. En iyi ter önleyici deodorant seçenekleri arasında yer alan Rexona Clinical Kadın Aerosol’ü rahatlıkla deneyebilirsiniz.

 

Dove Deo Eventone

Koltuk altı kararmalarından mı şikayetçisiniz? O halde size önerimiz Dove Deo Eventone ile bu soruna anında çözüm bulmanız! Hem kötü kokuya ve tere karşı koruma sağlayan hem de istenmeyen kararmalara engel olan bu ürün, 1/4 oranında nemlendirici krem ve kalendula özü içeriğiyle dikkat çeker. Koltuk altı ince bir deri tabakası olduğundan yoğun ter ve cilt tipinize uygun olmayan kişisel bakım ürünleri zamanla bu bölgeyi karartabilir. Cildi tahriş etmeyen, aksine yatıştıran ve bu sayede de kararmaların önüne geçen Dove Even Tone deodorant, düzenli kullanıldığı takdirde cilt yüzeyinde oluşabilecek olası renk eşitsizliklerinin önüne geçer. Etkin bakım sunan Dove Deo Eventone 48 saate kadar ter kokusunu önler.

Rexona 0% Alüminyum Musk

En İyi Deodorant Önerileri-5 - Saç Bakım Güzellik En İyi Deodorant Önerileri-6 - Saç Bakım Güzellik

En iyi deodorant bayan kategorisinde öne çıkan bir başka ürün ise Rexona 0% Alüminyum Musk. Motion Sense teknolojisi ile 48 saat boyunca ter kokusuna kalkan oluşturan deodorant, gün boyu rahatlık ve ferahlık sunar. Alüminyum içermemesiyle de öne çıkan ürün, güzel kokusu ise tüm gün size eşlik eder. Rexona 0% Alüminyum Musk sprey deodorant ile sizi yarı yolda bırakmayacak bir deneyime hazır olun!

Rexona 72h Shower Fresh

72 saat kesintisiz koruma sağlayan Rexona 72h Shower Fresh gün boyu duş ferahlığı yaşamanızı sağlar. Yenilikçi teknolojisi sayesinde terlemenin ve ıslaklığın önüne geçen Rexona, daha önce kullanılan aerosol teknolojilerinden çok daha etkili koruma sunar. Gül ve yasemin kokularını doyasıya hissedebileceğiniz Rexona 72h Shower Fresh özgürce hareket edebilmeniz için tasarlanmış en iyi deodorant çeşitleri arasında yer alır. Kadınlar için geliştirilen patentli mikro teknolojisi ve avantajlı boyu ile tercih sebebi olan sprey deodorantı siz de deneyebilirsiniz.

Axe Dark Temptation

En İyi Deodorant Önerileri-7 - Saç Bakım Güzellik En İyi Deodorant Önerileri-8 - Saç Bakım Güzellik

Muhteşem kokusu ile dikkatleri üzerine çeken Axe Dark Temptation en iyi deodorant bay kategorisinde öne çıkar. Bitter çikolatanın karakteristik kokusu ile zenginleştirilmiş formülü, ter kokusunu vücudunuzdan uzak tutar. Uzun süreli ferahlık ve kuruluk hissi yaşamanıza olanak tanıyan bu ürün, 48 saat kesintisiz konforu beraberinde getirir. Üstelik leziz çikolata kokusu dikkat çeker ve etkileyici bir stilin gizli kahramanı olur. Ter kokusunu maskelemeden, tamamen ortadan kaldıran Axe Dark Temptation erkeklerin olmazsa olmaz bakım ürünlerinden biridir.

 

En iyi deodorant arayışınızda gün içindeki hareket yoğunluğunuza, vücudunuzun ihtiyaçlarına ve koku bakımından zevklerinize göre bir değerlendirme yaptıktan sonra kendinize en uygun seçeneği bulabilir ve ter kokusunu bir sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Sprey deodorant kullanırken şişeyi önce birkaç kez çalkalamalı ve ardından da koltuk altınıza 15 cm uzaklıktan sıkmalısınız. Stick ürünlerin kullanımında ise direkt olarak koltuk altınıza yeterli miktarda uygulamanız yetecektir. Çok yoğun günlerde deodorantınızı tazelemeniz gerekebilir. Rutin günlerinizde ise sabah aldığınız duşun ardından kullandığınız deodorant sizi gün boyunca ferah ve kuru hissettirir.