0

Sağlıklı bir cilde giden yol derinlemesine nemlendirme ile başlar. Cildi nemlendirmek, cildin su ihtiyacını karşılar, cildi yumuşatır, pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm sağlar. Neme doymuş bir cilt birçok cilt probleminin ortadan kalkmasını sağlar. Çatlak oluşumuna karşı koruma sağlar ve ölü derilerden arındırır.

140 yılı aşkın süredir kuru ciltlerin güvenli şekilde onarılmasına yardımcı olan Vaseline tüm ürünlerini sağlıklı bir cilde kavuşmak üzerine kurdu. Yüzünüz, dudaklarınız, cildiniz, elleriniz ve ayaklarınız, tırnaklarınız, hatta dirsekleriniz... (Ayrıca 2021 ilkbahar-yaz nail art trendileri ilginizi çekebilir).Vücudunuzun her bölgesi için bir Vaseline ürünü mevcut. Bu ürünlerin ne olduğuna ve kullanım alanlarına gelirsek;

Tüm Güzellik Rutinlerinize Ekleyebileceğiniz Tek Bir Ürün!  -1 - Saç Bakım Güzellik Tüm Güzellik Rutinlerinize Ekleyebileceğiniz Tek Bir Ürün!  -2 - Saç Bakım Güzellik

Vaseline Derinlemesine Bakım Losyonları; Düzenli kullanım ile, kuru cildi onarır ve korur.

Vaseline Nemlendirici Jel Kremler; Cildi korur ve nemi hapsederek mat ve kuru cildin onarılmasına yardımcı olur.

Vaseline Lip Therapy:  ihtiyaca göre farklılaştırılmış, krem ve stick formundaki dudak nemlendiricileri yağlı olmayan formülü ile dudaklarınızı yumuşatır ve nemlendirme sağlar.

Güzellik rutininize dahil edebileceğiniz bir Vaseline seçmeyi unutmayın.

Marilyn Monroe’nun da Favorisi

Marilyn Monroe’nun makyaj artisti, Monroe’nun güzellik rutininde en sevdiği ürünün Vaseline olduğunu açıklamış. Hem nemli bir görünüm hem de makyaj altına baz olması için kullandığı Vaseline’i oldukça sevdiğini açıklayan makyaj artisti, Monroe’nun vaseline ile stüdyo ışıklarının altında rahat hissettiğini de belirtmiş. Hatta bazen göz kapaklarının parlak görünmesi için de göz kapaklarına da Vaseline uygularmış.