0

Saçınız çeşitli nedenlerden dolayı yıpranmış, kurumuş ve kırılıyor olabilir. Fakat doğru bir bakım ile tüm saç sorunlarının önüne geçmeniz mümkün. Kullandığınız ürünlere doğal yağları ekleyerek saçlarınızın ihtiyacı olduğu nemi ve vitaminleri verebilirsiniz.

Saçınızda Kullanabileceğiniz 4 Bitkisel Yağ-1 - Saç Bakım Güzellik Saçınızda Kullanabileceğiniz 4 Bitkisel Yağ-2 - Saç Bakım Güzellik

Üzüm çekirdeği yağı

Saç tellerini güçlendiren ve saç derisine bakım yaparak kepek oluşumunu engelleyen üzüm çekirdeği yağı, saçlarınızın kırılmaya karşı dayanıklılığını artırır.

Nar çekirdeği yağı

Saç derisindeki kan dolaşımını hızlandıran nar çekirdeği yağı, saçlarınızın daha sağlıklı uzamasını sağlar. İçerisindeki yüksek E vitamini sayesinde deride oluşan problemleri anında çözer.

Kayısı yağı

İçeriğinde bol miktarda vitamin bulunan kayısı çekirdeği yağı, saçlara nem ve ışıltı verir. Saçları kökten uca koruyarak saç yapısının sağlıklı kalmasına destek sağlar.

Argan yağı

Omega-3 ve 9 yönünden zengin olan argan yağı, saç köklerini ve gözeneklerini derinlemesine besleyerek saçı, dış etkenlere karşı korur.