0

Son zamanlarda en çok konuşulan saç bakım bileşenlerinden biri de kil. Çünkü yüzyıllardır doğanın bir mucizesi olarak biliniyor ve içerdiği zengin mineraller ile hem cilt hem de saç bakımında bir hammadde olarak çokça kullanılıyor. Kil aslında mineral elementler açısından zengin ve volkanik kül, kaya gibi farklı kaynaklardan elde edilen, doğal olarak oluşan bir toprak. Cilt ve saç üzerinde çeşitli faydalara sahip olduğu bilinen bu doğal bileşen, saç bakım ürünlerinin formülüne girdiğinde ise hayal ettiğiniz saçlara kavuşmanızı sağlayabilir.

Doğanın güzellik sırrı kilin saçlar üzerinde yarattığı temel etki, emici doğası nedeniyle onları derinlemesine arındırmak ve ekstra yumuşaklık kazandırmak. Üstelik bu faydalar için kili saç bakım rutininize dahil etmek de son derece kolay.

Kilin saçlarınıza olan faydalarını elde etmek için ev yapımı kil maskesi tariflerini veya formülünde kil barındıran bir şampuan kullanmayı deneyin. Bu noktada size önerimiz Clear Women Kil Terapisi Şampuan.

Doğanın Güzellik Sırrı: Kil Terapisi-1 - Saç Bakım Güzellik Doğanın Güzellik Sırrı: Kil Terapisi-2 - Saç Bakım Güzellik

Doğanın sunduğu bu mucizevi hammadde Clear’ın uzmanlığıyla birleşti. Clear Women Kil Terapisi Şampuan, formülün içeriğindeki kil sayesinde saçı kurutmadan derinlemesine arındırıyor, yumuşacık yapıyor. Ayrıca B3 vitamini ile de zenginleştirilen formülü, saç derisini besleyerek saçların canlılığını korumasına yardımcı oluyor.

Kilin kurutmadan ve ağırlaştırmadan arındırma özelliği, B3 vitamininin saç derisini besleme özelliğiyle birleşiyor; böylece yumuşacık ve arınmış saçlar ile doğanın mucizesini saçlarımızda taşıyoruz!

Bu özel formülün bir diğer özelliği de “bio-güçlendirici teknoloji”ye sahip olması. Bio-güçlendirici, saç derisi ve cilt bakımını birleştiren, yenilmez bir teknoloji. Clear Kil Terapisi, saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiren içeriği sayesinde saç derinizi nemlendirerek sağlıklı olmasını sağlar. Böylece kepek gibi saç derisi problemleri geri gelmez*. (*Düzenli kullanımda gözle görünür kepeği ve kepeğe bağlı kaşıntı ve kuruluğu önler.)

Ayrıca Saç Bakımında Yer Verebileceğiniz 5 Doğal İçerik yazımız ilginizi çekebilir.