0

Doğal bir görünümün trend olarak karşımıza sunulduğu günleri hatırlar mısınız? Cevabınızın evet olduğunu biliyoruz. Çünkü bahsedilen dönemi şimdilerde de bizzat yaşıyoruz.

80'ler Geri Dönüyor-1 - Saç Bakım Güzellik 80'ler Geri Dönüyor-2 - Saç Bakım Güzellik

Peki, doğal görünümden yine de vazgeçmeden 80’lere selam vermeye ne dersiniz? 2021 yazında 80'lerin izlerini sadece makyajda değil yaz gardırobumuzda da göreceğiz. Şeftali ve pembe tonlarındaki allıkları yüzünüze uygularken dozu abartmaktan çekinmeyerek kolayca bu görünümleri elde edebilirsiniz.

Eğer makyaj çantanızla ilişkinizi minimum düzeyde tutuyorsanız güzellik trendleri arasında rastlayacağımız abartılı allık görünümü konusunda çekimser davranmamanız gerek. 80'li yılların fotoğraflarına baktığınızda pespembe yanaklar göreceksiniz.

Farınızı ve eyeliner'ınızı da rengarek seçeneklerden yana kullanabilirsiniz. Koyu lacivertler, yeşiller ve kırmızılar... Seçtiğiniz rengi tüm göz kapağınıza uygulayın. Farklı bir renk ile de eyelinerınızı tamamlayın.

Dudak makyajına geldiğinizde ise; fuşya, açık pembeler ve kırmızıların 80'li yılların vazgeçilmez seçeneklerinden olduğunu unutmayın.