0

Fransız filozof Henri Bergson, fiziksel çekiliğin medeniyetimizin ana teması olduğunu söylüyor. Bir düşünün; koku alma duyumuz gerçekten de davranışlarımızı bilinçaltı yoluyla güçlü bir şekilde belirleyebilir. Bizi geçmişe götürebilir, herhangi bir duyguyu uyandırabilir; hatta heyecanlandırabilir!

Tarih sahnesine baktığımızda da koku alma duyusunun üç işlevi yerine getirmek için kullanıldığını görüyoruz: Yiyecek bulmak, tehlikeden kaçmak ve eş seçmek. Bu nedenle koku, sizi çekici kılan en temel şeylerden biri. Bir insan güzel koktuğunda, vücudunuzdaki hormon dengesi doğal olarak uyarılır ve bilinçaltınızda ona ilgi duyarsınız. Yani kokunuz, bir insanı etkileme sanatının en samimi aksesuarıdır.

Randevuyu Kapmanızı Sağlayacak Yaz Kokuları-1 - Saç Bakım Güzellik Randevuyu Kapmanızı Sağlayacak Yaz Kokuları-2 - Saç Bakım Güzellik

Eğer şu sıralar gönül ilişkileriniz pek hareketli değilse belki de kokunuzu değiştirme zamanı gelmiştir. Taze bir koku, insanların size farklı bakmasını sağlayabilir; hatta kendinize güveninizi artırabilir. Her ikisi de doğal olarak karşı cinse karşı şansınızı artırır!

Peki nereden başlamalısınız? Axe parfüm ve deodorant seçenekleri ile yazın en taze kokularını keşfedin!

Axe Africa Erkek Deodorant ve Cep Parfümü: Vanilya ve mandalinanın harika birleşiminden doğan Axe Africa ile benzersiz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Egzotik baharatlar ve aromalarla zenginleştirilen Axe Africa’nın şık tasarımı ve benzersiz kokusuyla tanışın, özgüveniniz tam olsun.

Axe Kaykay ve Taze Güller Erkek Dedorant ve Cep Parfümü: Günün ne getireceğini bilemezsiniz! Etkileyici ve odunsu misk, elma ve mandalina notalarına sahip Axe Kaykay ve Taze Güller ile her an, her şeye hazır olun. Axe deodorant ve cep parfümü, yeni nesil Dual Action teknolojisi sayesinde ter kokusunu durdurur, gün boyu ferah ve çekici kalmanızı sağlar.

Axe Ice Chill Erkek Deodorant: Soğuğun teninizde bıraktığı o benzersiz ferahlık hissini bir de Axe Ice Chill’in nane ve limon farklı ile deneyimleyin. 48 saat etkileyici kokmanızı sağlayan teknolojisi ile Axe Ice Chill, size maksimum özgürlük hissi verir. Ter kokusunu durdurur, çekiciliğinizi ikiye katlar.

Axe You Refreshed Erkek Deodorant: Modern ve maskülen bir kokuya sahip Axe You Refreshed, serinlik verici hissiyle gün boyu etkileyici kokmanızı sağlar. Uzun süre etkisini koruyan benzersiz kokusu, sadece sizin değil herkesin aklını başından alır. Axe You Refreshed ile her anınızda eşsiz okyanus ve lavanta kokusunu hissedin, herkesi mest edin!

Bunlar size hitap etmiyor mu? Daha fazlasını keşfedin.

Sadece kokunuzla değil saç stilinizle de akılda kalabilirsiniz. Mesela fade saç kesimini daha önce denediniz mi? Keşfetmek için yazımızı inceleyin.

Ayrıca Birine Ondan Hoşlandığınızı Nasıl Belli Edebilirsiniz? yazımıza göz atabilirsiniz.