0

Daha çok sokağa çıkılan ve havanın sıcak olduğu yaz döneminde ferah kokmak daha fazla önem kazanıyor. Güzel kokma fikri, bazılarımız için girdiği her ortama büyüleyici bir parfüm kokusu bırakmak olabilir. Bir başkası için ise çok aktif geçen uzun bir günün ardından kötü bir vücut kokusuna sahip olmamak anlamına gelebilir.

İster mis gibi parfüm kokmak ister sadece sağlıklı ve doğal kokunuzu korumak isteyin; bunu nasıl sağlayacağınızı ve harika kokmanın yollarını açıklıyoruz.

Harika Kokma Rehberi-1 - Saç Bakım Güzellik Harika Kokma Rehberi-2 - Saç Bakım Güzellik

Deodorantınızı kalıcı hale getirin

Peki ama nasıl? Güzel kokmak kendinizi daha iyi ve özgüvenli hissetmeniz için oldukça önemli. Özellikle sıcak yaz günlerinde etkileyici kokmanın oldukça zor olduğu aşikar. Neyse ki yenilenen Axe ile harika kokarken ter kokusunu durdurmak da mümkün!

Axe’ın Türkiye’de bir ilk olan Dual Action teknolojisiyle tanışın. Kötü koku karşıtı Dual Action teknolojisi, kötü kokuya sebep olan bakterileri yok eder. Bu sayede ter kokusunu maskelemez, durdurur. Ayrıca size %100 harika koku sunar ve 48 saat boyunca etkileyici kokmanızı sağlar.

Dual Action teknolojili ilk deodorant olma özelliği taşıyan ikonik Axe kokuları ile ter kokusunu maskelemeden durdurabilir, çekiciliğinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Size güzel bir haberimiz daha var!

Karşı konulamaz vanilya ve mandalina kokusu ile çok sevilen Axe Africa efsanesi, bodyspray ve cep parfümü formatlarıyla geri döndü! Favori kokunuzu bulmak için diğer Axe deodorant seçeneklerini de keşfetmeyi unutmayın.

Harika Kokma Rehberi-3 - Saç Bakım Güzellik Harika Kokma Rehberi-4 - Saç Bakım Güzellik

Deodoranta alternatif arıyorsanız...

Hedefiniz yalnızca kötü vücut kokularını önlemek ve temiz hissetmek ise sizi Yeni Axe deodorant sticklerle tanıştıralım. Axe dedorant stickler size ultra konforlu uygulama ve kolay sürüş vadediyor. Üstelik etkili formülleriyle deodorantla birlikte kullanıldığında daha yoğun bir koku sunuyor.