0

Herkesin acelesi var. Peki son dakikada görünümünü yenilemek için gereken pratik tüyolardan herkesin haberi var mı? Sanmıyoruz. Ancak birazdan sizin olacak. Şimdi, odağımızı erkek bakımına çeviriyor ve onlara kısa ve mühim birkaç hatırlatma yapıyoruz.

Temizleme, arındırma ve nemlendirme etaplarını düzenli uygulamak önemli. Ayrıca, sakal tıraşı da zaten her erkeğin şahsi alışkanlıklarından biri.

Erkekler İçin Son Dakika Pratik Bakım Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Erkekler İçin Son Dakika Pratik Bakım Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

İfadeyi kaşlar belirler

Cilt ve sakal bakımı tamam ama kaşlar konusunda aynı özeni göstermiyor olabilirsiniz. Erkek yüz bakımında kaşların da en az cilt ve sakal bakımı kadar önemli olduğunun altını çizelim. İki kaş arasındaki fazlalıkları almak da başlangıç için iyi ve kolay bir çözüm. Evden çıkmadan önce bir de yukarı doğru taramanızda fayda var.

Saçlarınız son dakikada şekle girmiyorsa

Erkekler için yandan ayrılmış saç modellerinden ilham alabilirsiniz. Daha hacimli göstermek için mutlaka bir kuru şampuan kullanın (Önerimiz: TONI&GUY Hacim Verici Kuru Şampuan) ya da taktik değiştirerek tamamen arkaya yatırın. Burada TONI&GUY Mat Görünüm Veren Sert Tutuşlu Şekillendirici Waxı kullanabilirsiniz.

Eğer çok temizse ve elektriklendiği için onu dizginleyemiyorsanız, doku kazandırmak ve kolayca şekle sokmak için TONI&GUY Şekillendirici Waxı avucunuzda eritin ve istediğiniz modeli verin.  

Ellerinizi yıkamayı ve parfümünüzü sıkmayı unutmayın.

Tüm Cilt Tipleri İçin Erkek Bakım Tüyoları yazımız da ilginizi çekebilir.