0

Biliyoruz ki deodorant seçimi bazen kafa karıştırıcı olabilir. Ter kokusundan kurtulmayı, gün boyu ferah ve çekici hissetmeyi sağlayan en önemli bakım ürünlerinden olan deodorantları nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz?

1986’dan beri her yeni güne daha iddialı başlamanızı sağlayan Axe, kışkırtıcı kokuları ve yenilikçi tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Bu arada unutmadan söyleyelim; Axe Deodorant ve Parfümlerinde kokularının her aroması kadınlar tarafından da test ediliyor. Her kadının zevki tabii farklı ancak sizin için önemli o kişinin sevdiği koku hakkında tüyo almak seçim konusunda elinizi epey hafifiletecek!

Evet, sanıyoruz.aklınızda bir şeyler oluşmuştur. Axe’ın oldukça geniş koku portföyüne geçersek; 

Deodorant Nasıl Seçilir? -1

Axe Erkek Deodorant Sprey Dark Temptation: Zengin çikolata kokusu içeren aramolasıyla çikolata tutkunlarını etkilemek mümkün.

Axe Erkek Deodorant Sprey Black: Armut ve sedir ağacının birleşimine ne dersiniz? Oldukça özel hissetmenizde büyük rol oynayacak.

Axe Erkek Deodorant Sprey Apollo:  Sedir ağacı ve taze adaçayı aromalarının birleşimi, gün boyu sanki üzerinizde takım elbise var gibi çekici hissetmenizi sağlar.

Axe Erkek Deodorant Sprey Africa: Vanilya ve Mandalinanın bir araya gelmesiyle gün boyu ferah hissedeceksiniz

Axe Erkek Deodorant Sprey Leather&Cookies: Kakule ve mandalinanın birleştiği tatlı çekici bir koku.

Axe Erkek Deodorant Sprey Ice Chill: Ferah nane ve limona ne dersiniz?

Axe Erkek Deodorant Sprey SkateBoard&Fresh Roses: Misk, elma ve mandalinanın birleştiği bu kokudan vazgeçemeyebilirsiniz.

Axe Erkek Deodorant Sprey Black Night: Baharatların ve meyve aromalarının birleştiği bu koku uzun süren bir ferahlık ve maskülenlik hissi yaşamanızı sağlayacak.

Axe Erkek Deodorant Sprey Gold: Ud ağacı ve siyah vanilyanın birleştiği çekici ve erkeksi bir koku.

Axe Erkek Deodorant Sprey You Refreshed: Okyanus ve lavanta aromalarının birleşimi ile enerjik ve lezzetli bir his yaşamak mümkün.

Şimdi, bu bilgiler ışığında kendi Axe’ınızı seçebilirsiniz. Axe ürünlerinin parfümleri, hatta cepte taşınabilen ve her zaman yanınızda olan cep boy parfümleri de mevcut. Keşfetmek için buraya tıklayın.