0

Cildimiz sadece nem, ışıltı gibi sahip olmayı istediklerimizden veya gördüğümüz kusurlardan ibaret değil. O aynı zamanda vücudumuzdaki en büyük organ. Bu nedenle cilt sağlığı, aslında genel sağlıkla eş değer. Yani cildinize azami ölçüde özen göstermeniz gerekiyor. Cildinizi düşünmenin, ona hak ettiği değeri vermenin ve en üst düzeyde bakım sağlamanın bir yolu ise doğal bileşenlerden esinlenen cilt bakım ürünleri kullanmak. Çünkü doğal ürünler, cildiniz için sağlıklı ve besleyici içeriklere sahipler.

Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-1 - Saç Bakım Güzellik Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-2 - Saç Bakım Güzellik

Bildiğiniz gibi bir zamanlar, cilt bakımı konusunda yalnızca doğada bulunan bitki özlerinden yararlanılıyordu. Bu, günümüzün doğal cilt bakım ürünlerinde bulunan bileşenlerin çoğunun, aslında yüzyıllar önce kullanıldığı anlamına geliyor. Bu bileşenler sadece güvenli değil, aynı zamanda etkiliydi; zaten bu yüzden bugün de modern doğal ürünlerin güvenli ve etkili olmasına yardımcı oluyorlar. Doğal ve organik cilt bakım ürünleri, cildinizin sağlıklı, pürüzsüz ve taze kalmasına yardımcı olmanın yanı sıra sert kimyasallar içermedikleri için hassas ciltler için de mükemmel.

Tüm bunlar bir kenara; cildimiz oldukça emici; yani sert kimyasallar içeren cilt bakım ürünlerindeki bileşenlerin çoğu, cilt tarafından kolayca emiliyor. Üstelik emilim, burada bitmiyor; maruz kaldığınız çeşitli kimyasallar kan dolaşımına ve diğer organlara da ilerliyor. Cilt bakımı aracılığıyla emilen paraben, yapay renklendirici gibi toksik kimyasallar, alerjik reaksiyonlardan daha ciddi sağlık problemlerine kadar pek çok soruna neden olabilir. Bu yüzden cildiniz için bakım ürünleri seçerken, doğadan gelen bileşenere sahip içerikler aramaya ve bu tür toksik maddelerden kaçınmaya özen göstermekte fayda var.

Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-3 - Saç Bakım Güzellik Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-4 - Saç Bakım Güzellik

Doğa, cildinize dokunsun!

Pure Line, ilhamını doğadan alan reçetesiyle, size gün boyu iyi hissettirecek kalıcı bir koku ve cilt bakımı sunuyor. Doğadaki eşsiz kokuları en yalın halleri ile size ulaştırmak için ürünlerinde paraben ya da yapay renklendirici kullanmıyor. Doğal meyve ve bitki özleri ile zenginleştirilen her bir Pure Line ürünü, dermatolojik olarak test ediliyor.

Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-5 - Saç Bakım Güzellik Cildinizi Taze Ve Doğal Bileşenlerle Besleyin-6 - Saç Bakım Güzellik

Bu yüzden cildinizin temizliği için doğadan ilham alarak hazırlanan Pure Line duş jeli, sıvı sabun ve katı sabun ailesini keşfedin. Doğal özlerin harika uyumu ile tasarlanan Pure Line Duş Jelleri, tene yayılan 12 saat kalıcı kokusu ile her koklayışta duş anındaki “o hisse” götürüyor. Pure Line Sıvı ve Katı Sabunları ise bol köpüğü ile el ve vücut hijyeninizi korumaya yardımcı oluyor, doğadan ilham alan benzersiz kokusuyla sizi doğanın tazeliğiyle buluşturuyor.

Pure Line ayrıca 80° kolonyaları Misket Limonu ve Deniz Mineralleri çeşitleri ile de onu keşfetmenizi bekliyor!

Ayrıca Keçi Sütü Bakım Rutinlerinde Ne İşe Yarar? ve Doğru Duş Bakım Rutini yazılarımız da ilginizi çekebilir.