0

Uzun bir süredir canlı mercan, yani “living coral”, tişörtlerden makyaja, ojeden çay içtiğimiz fincana kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Bu hafif turuncu rengi sıkça gördüğümüz yerlerden biri de elbette saçlar. Canlı mercan, adından da anlaşılabileceği üzere oldukça parlak bir renk; üstelik ilhamını da denizden alıyor. Yani dev bir okyanusta kendini belli eden bir mercanın, yeryüzünde nasıl ilgi görebileceğini siz düşünün.

Popüler Saç Rengi: Living Coral-1 - Saç Bakım Güzellik Popüler Saç Rengi: Living Coral-2 - Saç Bakım Güzellik

Canlı mercan saç, bronz tende gereğinden fazla parlayabilir. Pembe alt tonlu ciltlerle ise daha transparan bir uyum yakalaması mümkün. Eğer ten renginiz açıksa pembe ve turuncu arasında farklı tonlar taşıyan canlı mercan size çok yakışacak. Üstelik yaşınız kaç olursa olsun sizi daha genç göstereceğinden de emin olun.

Canlı mercanın kendini belli etmesi için onu düz ya da dalgalı kullanmanızı tavsiye ederiz. Her iki saç modeli için de saçlarınızın ısıya maruz kalması gerekecek. Ancak onlara doğru bakım uyguladığınız takdirde sorun olmayacaktır.

Popüler Saç Rengi: Living Coral-3 - Saç Bakım Güzellik Popüler Saç Rengi: Living Coral-4 - Saç Bakım Güzellik

Bu iddialı rengi daha da öne çıkaracak modeller deneyin. Saçlarınızı düzleştirmek veya dalgalar vermek için Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Sprey’i sıkın ve işleme başlayın. Ardından saç renginizin kendisini daha fazla göstermesi için Toni&Guy Işıltı Verici Elektriklenmeye Karşı Koruyucu Serum’u avucunuzda dağıtın ve saç diplerine temas ettirmeden saç ortalarından uçlara doğru yedirin.