0

Ter, ısı, kirlilik ve bulunduğunuz ortamın kokusu, saçlarınızın gün içinde kötü kokmasına sebep olur. Ancak saçınızın güzel kokması için uygulayacağınız birçok tüyo var. Bu tüyolar ile, saçınız hareket ettikçe tazelik ve ferahlık hisleri yayacak, siz de kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Saçlarınızın Mis Gibi Kokması İçin Öneriler-1 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınızın Mis Gibi Kokması İçin Öneriler-2 - Saç Bakım Güzellik

Saçlarınızı Düzenli Olarak Yıkayın

Gün içinde birçok çevresel faktöre maruz kalan saçlarınız, bu kokuların birikmesi, yağlanması ve kirlenmesi sebebiyle kötü kokabilir. Saçlarınızı en fazla iki günde bir olarak yıkamaya dikkat edin.

Saçlarınızı yıkarken Elidor Şampuanları ve Saç Kremleri gün boyu kalıcı kokularıyla size bu konuda yardımcı olur. Özellikle Elidor Güçlü Saç Uçları Hindistan Cevizi Yağı Şampuan ve Saç Kremi kokusuyla, vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasına girecek.

Kokulu Saç Ürünleri Tercih Edin

Duşta kullandığınız şampuan ve saç kreminin ardından kullanacağınız saç ürünleri ile de, saçlarınızın mis gibi kokmasını destekleyin. Elidor 7/24 Şekillendirici Bakım Krem’lerinden ve Elidor Saç Yağlarından saç tipinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Ayrıca, Elidor Canlandırıcı Kuru Şampuan’lar saçlarınıza hacim verip, canlanmalarını sağlarken, gün içinde maruz kaldığınız kötü kokuların saçlarınızdan gitmesine, taze ve temiz bir görünüm kazanmanıza da yardımcı olur.

Saçlarınızın Mis Gibi Kokması İçin Öneriler-3 - Saç Bakım Güzellik Saçlarınızın Mis Gibi Kokması İçin Öneriler-4 - Saç Bakım Güzellik

Şaç Parfümü Kullanın

Saçlara ağırlık veya zarar vermeden arzu edilen kokuyu vermeyi amaçlayan, saç tellerine özel formüle edilmiş saç parfümleri de kullanabilirsiniz. Elidor Saç Parfümleri saçları yumuşacık yapan ve güzel koku yayan bir formüle sahip. Üstelik yanınızda kolaylıkla taşıyacağınız boyuttaki bu ürün günün her saati ferah hissedeceksiniz.

Saç Fırçalarınızı Temiz Tutun

Saç fırçanızda, yalnızca kopan ve dökülen saçlar değil, saç derisindeki kirler ve ölü deriler de toplanır. Düzenli temizlenmediğinde birçok saç problemine yol açabileceği gibi, kötü kokuların da saçınıza geçmesine sebep olabilir. Bu yüzden saç fırçalarınızın temizliğine özen gösterin. Hatta Elidor saç parfümünüzü saçlarınızı taramadan önce saç fırçasınıza da sıkabilirsiniz.