0

Saç bakımında çeşitli yağlar kullanmak, uçucu yağlar içeren şampuan ve saç kremlerinden ev yapımı karışımlara kadar oldukça yaygın bir trend. Ancak yeni değil. Yüzyıllar boyunca insanlar, bu tür yağları çeşitli tıbbi ve kozmetik amaçlarla kullandılar. Yağlar, en çok aromatik yetenekleriyle bilinse de aynı zamanda sağlığınız için faydalı olabilecek güçlü özelliklere sahipler. Bazılarının sahip olduğu fayda ise daha çok saç sağlığı üzerinde. Farklı türdeki yağlar saçların uzamasına yardımcı olmaktan onlara güç ve parlaklık kazandırmaya kadar pek çok şeyi yapabiliyor. Artık onları saç bakım rutinimizin en önemli parçaları olan şampuanlarda, saç kremlerinde ve saç bakım yağlarında kolaylıkla bulabiliyoruz.

Saç Yağlarının Saç Bakımındaki Etkileri-1 - Saç Bakım Güzellik Saç Yağlarının Saç Bakımındaki Etkileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Türkiye’nin sevilen saç bakım markası Elidor, 1973’ten bu yana farklı saç ihtiyaçlarına yönelik keşfetmekten ve denemekten keyif alacağımız yenilikçi ürünler sunuyor. Elidor dünyasında kıvırcık ya da düz, mat ya da yıpranmış, hacimsiz veya kuru; tüm saç tiplerine uygun bir çözüm bulmanız mümkün.

Fazlasıyla hareketli ve yoğun olan yaşamlarımızda, tüm zorluklara rağmen günün her anında saçlarınızın güzel görünmesini istiyorsanız Elidor Saç Bakım Yağları’nı keşfedin. Elidor Doğanın Enerjisi Saç Bakım Yağları ile saçlarınıza güç ve dolgunluk gelsin!

Elidor Kalın ve Gür Avokado ve Üzüm Çekirdeği Saç Yağı: Avokado ve üzüm çekirdeği yağı içeren özel formülü sayesinde ilk kullanımdan itibaren saçlarınızın kalın ve gür görünmesini sağlar.

Elidor Gün Boyu Hacimli Saçlar Saç Yağı By Elvin Levinler: Nar çekirdeği yağı ve C vitamini içeren Elidor by Elvin Levinler Saç Bakım Yağı, ağırlık hissi yaratmadan saçlarınıza canlılık ve dolgunluk kazandırır.

Elidor Güçlü Saç Uçları İçin Hindistan Cevizi Saç Yağı: Hindistan cevizi yağı içeren ağırlaştırmayan formülüyle saçlarınıza güç ve parlaklık kazandırır.

Saç bakım yağlarını nasıl kullanacağım?

  • Ürünü avucunuza 3-4 pompa kadar sıkın ve yıkanmış saçlarınıza ortadan uca doğru uygulayın.
  • Saçlarınızı şekillendirmek ve daha parlak saçlar için kuru saçınıza da uygulayabilirsiniz.
  • Ürünü doğrudan güneş ışığından uzak, serin bir yerde saklamayı unutmayın.

Ayrıca saç maskeleri de saçlarınızın canlılığına ve parlaklığına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Saç tipinize uygun bir maskeyi bakım rutininize dahil edebilirsiniz. Bu sayede her sabaha bakımlı ve harika görünen saçlarla uyanabilirsiniz.