0

Her insan yaşamının bir bölümünde saç dökülmesi yaşayabilir.. Bu problem, genetik faktörlere bağlı olarak ortaya çıkabileceği gibi kimyasal işlemler, yanlış bakım rutini ve uygulamalar sonucunda da gelişebilir. Eğer siz de koparak dökülen saçlarınızdan şikayetçiyseniz nazik bir bakımla onları eski sağlığına geri döndürebilirsiniz.

Elidor, 1973’ten bu yana kullanıcıları için denemekten, keşfetmekten ve kullanmaktan keyif alacakları yenilikçi ürünler geliştiriyor. Koparak dökülen, yıpranmış, hacimsiz, sert, kepekli, mat saçlar gibi pek çok farklı saç sorununa özel formüller üreterek uygun çözümler sunuyor.

Koparak Dökülen Saçlar ile Baş Etme Yolları-1 - Saç Bakım Güzellik Koparak Dökülen Saçlar ile Baş Etme Yolları-2 - Saç Bakım Güzellik

New York'lu dermatolog Dr. Francesca Fusco ve Elidor tarafından geliştirilen Saç Dökülmesine Karşı ürünlerle koparak dökülmelerin azaldığı, güçlü görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Elidor Saç Dökülmesine Karşı Özel Serisi, daha güçlü sağlar için ihtiyacınız olan gereksinimleri karşılayan farklı ürünlerden oluşuyor:

Elidor Saç Dökülmesine Karşı Şampuan; Soya Vitamin Kompleksi içeren özel formülüyle saçlarınızın canlanmasına yardımcı olur. Koparak dökülmeleri 10 kata kadar azaltarak güçlü ve sağlıklı görünmelerini sağlar.

Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Serum Bakım Kremi; özel formülü içerisinde yer alan kafein ve keratinle saçlarınızı besler ve güçlendirir. Kokusuyla haz veren ve temizlik hissi yaşatan bakım kremi, düzenli aralıklarla kullanıldığında saçlara ışıltılı bir görünüm kazandırır.

Elidor’un farklı saç tipleri ve saç sorunları için özel olarak tasarlanan ve aralarında şampuanlar, saç bakım kremleri, saç maskeleri, saç şekillendirme kremleri, saç bakım spreyleri, saç yağları, kuru şampuan, saç parfümü gibi ürün çeşitleri olan mis gibi kokularla dolu dünyasını keşfetmek için tıklayın.

Ayrıca Kusursuz Fön Nasıl Yapılır? yazımız ilginizi çekebilir.