0

Dynoxidil TM nedir? 

 

Onlarca yıldır saç derisine gösterdiğimiz özeni sadece olanı sürdürmeye değil, yenilikler getirmeye de gösterdik. Misyonumuz basit - doğal yoldan güzel ve güçlü saçların temelini oluşturmak için sağlıklı saç derisi ortamı oluşturmak. Bilim insanlarımız sağlıklı, kalın telli ve güçlü saçlar elde etmenin bir hayal olmaması için özel bir saç derisi bakım bileşeni arayışına başladılar. Yıllarca süren araştırmalardan sonra, saç ve saç derisini güçlendiren çığır açan teknoloji ile sağlıklı görünen saçlar artık bir hayal değil. 

Dynoxidil TM, 3 adımlı bir saflaştırma sistemi olan, kontrollü hidrolizden geliştirilen laboratuvarda üretilmiş, saç dökülmesine karşı bir bileşendir. DynoxidilTM  saf ve güçlü bir bileşendir.  Saç köklerine derinlemesine nüfuz eder. Böylece doğal saç büyümesini desteklemek için saç köklerini besler ve geri kazandırır. Dynoxidil'in fonksiyonel aktif bileşimi doğal olarak üretilir, fermantasyon işlemi ile üretilir ve kullanıldığında hiçbir yan etki göstermez. 

Dynoxidil TM nasıl çalışır? 

 

Dynoxidil TM, sağlıklı saç büyümesini teşvik etmeye ve saç dökülmesi ile ilgili sorunları en aza indirmeye yardımcı olur. Saç köklerini güçlendirici özelliklere sahiptir. Geriye çekilen saç çizgisi, saç derisinde görünür açılmalar, aşırı, bölge bölge kırılmış saçlar gibi saç dökülmesi belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur. 

Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-1 - Saç Bakım Güzellik Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-2 - Saç Bakım Güzellik

Dynoxidil TM ne gibi faydalar sağlar? 

 

Dynoxidil TM bileşeninin 4 hafta düzenli kullanım sonrası kadınlarda 2.800'den fazla ve erkeklerde 6.000'den fazla saç telinin ömrünü uzattığı klinik olarak kanıtlamıştır*. DynoxidilTM  saç yoğunluğunu artırır, saçın saç derisine ve köklerine daha uzun süre tutunmasını sağlar. Saç köklerinin beslenmesine destek olur. Dynoxidil TM tüm bunların yanı sıra saçları güçlendirmeye yardımcı olur ve saç dökülmesi belirtileri gösterenler için ideal bir seçenek haline getirir. 

Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-3 - Saç Bakım Güzellik Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-4 - Saç Bakım Güzellik

Saç deriniz için Dynoxidil TM nasıl kullanılır? 

 

Dynoxidil TM , Clear Men Scalp Pro Erkek Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serum ve Clear Scalpceuticals Saç Dökülmesine Karşı Serum ürünleri içerisinde yer alır.  Saç bakım rutininizdeki Dynoxidil TM içeren serum takviye adımı, şampuanlama ve saç kremi kullanımından sonra günde bir kez uygulanır.  Uygulamadan sonra saçınızı açık bırakın ve Dynoxidil TM  bileşeninin faydalarını en üst düzeye çıkarmak için şekillendirmeden önce serumun tamamen emilmesine izin verin. 

Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-5 - Saç Bakım Güzellik Dynoxidil’in Saçınıza ve Saç Derinize Faydaları-6 - Saç Bakım Güzellik

Dynoxidil TM Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

 

  • Dynoxidil TM‘in etkinliği nasıl artırılabilir? 
  • Dynoxidil TM,, FollilockTM gibi teknolojiler içeren diğer saç dökülmesi karşıtı içeriklerle bir arada kullanılabilir. Erkekler için Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesi Karşıtı Güçlendirici ürün ailesi, kadınlar için ise Clear Scalpceuticals Saç Dökülmesi Karşıtı serisine göz atmanızı öneririz. Yeni temizlenmiş saç derisinde Dynoxidil TM kullanmak, aktiflerin saç derisine daha iyi nüfuz etmesine de yardımcı olacaktır.
  • Dynoxidil TM diğer saç derisi serumlarıyla birlikte kullanılabilir mi? 
  • Evet, diğer saç derisi serumları kullansanız bile Dynoxidil TM içeren serumları 
  • Dynoxidil TM tüm saç derisi tiplerinde kullanılabilir mi? 
  • Dynoxidil TM , saç derisine ekstra ağırlık yapmayan ve alkol içermeyen bir formülasyon bazında tasarlanmıştır. Farklı saç derisi tiplerinde kullanılabilir. 

 

*Dört hafta düzenli kullanım sonrası aktif içermeyen serum ile karşılaştırıldığında mevcut zayıf saçların yoğunluğundaki artışa bağlı olarak hesaplanmıştır.