0

Doğanın saç kremi olan sebum (yağ), saç derisinde sürekli olarak salgılanır ve siz yıkayana dek saçlarınızda birikir. Fazla sebum, saçlarınızın yağlı görünmesine neden olmakla birlikte istenmeyen mikroskobik canlılar için de bir besin kaynağı işlevi görebilir. Ve sonuçta kepek ve saç dökülmesi gibi problemlere zemin hazırlar.

Bununla birlikte saç kremi, şekillendirici gibi ürün kalıntıları saç gözeneklerinin tıkanmasına yol açarak saçlarınızın matlaşmasına ve ağırlaşmasına neden olur. Elbette, saç tipinize uygun bir şampuanla derinlemesine temizlemek tüm bu sorunları önleyecektir.

Tıpkı cildinizi yeterince temizlemediğinizde cilt problemleri yaşamanız gibi aynı şey saçlarınız için de geçerli. Kuru şampuanlar saçlarınızdaki yağlı görünümü azaltsa da onları tamamen arındırmaz. Bu nedenle saçların düzenli aralıklarla şampuan ve su yardımıyla derinlemesine temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde saç folikülleri tıkanabilir ve uzun vadede iltihaplanma gibi ciddi problemler ortaya çıkabilir.

Clear’ın Bio-Güçlendirici formül ile tasarladığı kadın şampuanları, kuruyan ve yıpranan saç derisini güçlendirir. Farklı ihtiyaçlara cevap veren özelliklerle formüle edilen şampuan seçenekleri, saçlarınızı derinlemesine temizlerr ve onlara nazikçe bakım yapar. Şampuanlar, içerdikleri amino asitler sayesinde saç derinize nüfus eder, güçlü formülü ile saç derinizi nemlendirir ve kepek* oluşumunu da engeller (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepek).

Siz de CLEAR dünyasında saç tipiniz ve ihtiyacınıza yönelik bir şampuan bulabilirsiniz:

Clear Kadın Yumuşak&Parlak Şampuan: Büyüleyici kiraz çiçeği kokan özel formülü ile saçlarınızın 3 kata kadar daha yumuşak olmasını sağlar ve ışıltılı parlaklık kazandırır.

Clear Kadın Saç Dökülmesine Karşı^ Şampuan: Saçlarınızı dipten uca güçlendirerek saç dökülmesini^ engellemeye yardımcı olur (^Kopmaya bağlı saç dökülmesi, kremsiz şampuanla karşılaştırdığında).

Clear Kadın Doğal Terapi: Günlük Arındırıcı Şampuan: Saç derinizdeki kirleri her kullanımda temizlerken saç derinizi besler, doğal yapısının korunmasına ve kepeği* önlemeye yardımcı olur (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepek).

Clear Kadın Komple Bakım Şampuan: Kusursuz saçlar için amino asit içeren özel formülü ile saç derisini besler ve saçın doğal protein yapısını korur.

Clear Kadın Doğal Terapi: Nem Terapisi Şampuan: Doğadan ilham alan chia, ayçiçeği, moringa özleri ve Clear'ın kepeğe* karşı etkili teknolojisi ile geliştirilmiş özel formül, saç derinizi besler, kuruluğunu alır ve ağırlaştırmadan nemlendirir (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepek).

Clear Kadın Doğal Terapi: Güçlü Uzayan Saçlar Şampuan: Bambu özü ve Clear'ın kepeğe* karşı etkili teknolojisi ile geliştirilmiş özel formül, güçlü uzayan ve kusursuz saçlar için saç derinizi besler ve canlandırır (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepek).

Clear Kadın Bitkisel Sentez Şampuan: Ginseng ve ardıç özleriyle zenginleştirilmiş formülüyle saçlarınızın doğal yumuşaklığını korur.