0

Sağlıkla parlayan saçlara sahip olabilmenin yolu, etkili ve doğru bir saç bakım rutini benimsemekten geçiyor. Bu rutinin temelinde ise şampuan ve saç kreminiz var. Saç kremleri saçlarınızı yumuşak, parlak ve pürüzsüz tutmaya yardımcı olan doğal yağlar, proteinler ve bitki özleri içerir. Onları korumak için durulandıktan sonra saçta ince bir tabaka bırakırlar.

Yeni yıkanmış saçlar kuru, mat ve şekillendirmesi zor olabilir. Saç yıkamanın ikinci adımında yer alan saç kremi, saçların daha yumuşak olmasını ve daha kolay şekil almasını sağlar. Ayrıca saç tellerini hasara karşı korur.

1 Dakikada Saçlarınıza Sağlık Gelsin-1 - Saç Bakım Güzellik 1 Dakikada Saçlarınıza Sağlık Gelsin-2 - Saç Bakım Güzellik

Saç kremlerinde saçlarınızı yumuşak ve parlak hale getirmek için çeşitli yağlar ve nemlendiriciler bulunur. Bazıları bölünmüş saç uçlarını onarmak için protein; bazıları saçları daha dolgun hale getirmek için canlandırıcı maddeler içerir. Bu yüzden saç kremi seçerken saç ve cilt tipinize uygun olanı seçmek son derece önemli.

Dove Süper Saç Kremleri’ni keşfedin!

Dove saç kremleri, saçlarınızın nemini korumaya yardımcı olur, saçlarınızı besler ve onlara harika bir ışıltı kazandırır. Saçınıza saç kremini uyguladıktan sonra, bakımın sonunda sağlıklı görünen saçlara sahip olacağınızı bilerek saç kreminin etki etmesini beklemek büyük bir keyif. Bunun için tek yapmanız gereken tüm seçeneklere göz atmak ve ihtiyacınızı en iyi neyin karşıladığını bulmak.

1 Dakikada Saçlarınıza Sağlık Gelsin-3 - Saç Bakım Güzellik 1 Dakikada Saçlarınıza Sağlık Gelsin-4 - Saç Bakım Güzellik

Dove Saç Dökülmelerine Karşı 1 Dakika Süper Saç Bakım Kremi: Yeni nesil süper saç kremi, içeriğindeki saçı güçlendirmeye yardımcı kapsül teknolojisi sayesinde saçınıza kaybettiği gücü geri kazandırır.

Dove Yoğun Onarıcı 1 Dakika Süper Saç Bakım Kremi: Saçınızın yapısını her kullanımda yeniden onarmaya yardımcı olur. Görülebilen hasarların* etkisini sadece 1 dakika içinde azaltarak saçınızı yumuşatır.

Dove Uzun Saç Terapisi 1 Dakika Süper Saç Bakım Kremi: Kolajen, keratin ve biyotin içeren 3x kompleks Dove 1 Dakika Super Conditioner Uzun Saç Terapisi, içeriğindeki özel bileşenler sayesinde saçın özellikle yıpranmış kısımlarına bir mıknatıs gibi tutunur. Uzun saçların erkenden yıpranmasını engeller. Böylece saçlarınızı kestirmeye gerek kalmadan dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

En iyi sonuçlar için her yıkamada orta uzunluklardan uçlara kadar uygulayın, 1 dakika bekletin ve durulayın. Göz ile teması halinde ılık su ile durulayın. Doğrudan güneş ışığından uzak, serin bir yerde saklayın.