0

Kırmızı, başlı başına cesur bir renk, hepimiz bu konuda hemfikiriz. Peki bu rengi kullanarak göz makyajı yapmaya ne dersiniz? Bizce gayet mümkün.

Yeni güzellik trendi kırmızı göz makyajıyla bu sezon sık sık karşılaşıyoruz.

Kırmızı Göz Makyajı-1 - Saç Bakım Güzellik Kırmızı Göz Makyajı-2 - Saç Bakım Güzellik

Kırmızı göz makyajı için önemli noktalara değinmeden önce şiş gözlerden nasıl kurtulunur, yazımız ilginizi çekebilir. Gözlerinizdeki şişkinliği giderdikten sonra göz makyajınız konusunda hayal ettiğiniz görünümü daha kolay yaratabilirsiniz.

Biraz sert ve asi bir hava katan kırmızı göz makyajı nasıl uygulanır bilmiyorsanız aslında oldukça basit. Öncelikler geri kalan tüm noktalarda doğala yönelmelisiniz. Makyajınızı her zamanki gibi yapın. Allık rengi olarak çok açık şeftali tonları tercih etmeye özen gösterin. Kaşlarınızı belirginleştirin.

Sıra gözlerinize geldiğinde ise kırmızı, kiremit ve hatta turuncu renkteki göz farlarından yardım alın. Sadece göz kapağına değil, göz altlarına da uygulayarak daha kendini belli eden bir görünüm yakalayabileceğinizi de unutmayın. Tüm göz kapağına kırmızı uygulamak sizin için fazla iddialıysa sezonun renkli eyeliner trendini kırmızı ile deneyebilirsiniz. Son olarak maskaranızı sürün ve işte hazırsınız!

Konu kişisel bakım olduğunda kokunuz da önem taşıyor. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız burcunuza uygun kokuyu keşfedin!

Mavi göz makyajı yazımız da ilginizi çekebilir!