0

Biliyoruz ki doğduğunuz anda gezegenlerin yerleşimleri, kişiliğinizin oluşumunda bir nebze etkili. Bu yüzden burcunuz da size dair çok şey anlatıyor. Yeni bir koku istiyorsanız, burcunuzun özelliklerine uygun olanı denemeye ne dersiniz? Hangi burç hangi gezegene bağlı ve bu gezegen sizi hangi kokuya davet ediyor merak ediyorsanız, okumaya devam edin

Burcunuza Uygun Kokuyu Keşfedin-1 - Saç Bakım Güzellik Burcunuza Uygun Kokuyu Keşfedin-2 - Saç Bakım Güzellik

Boğa ve Terazi

Sevgi, para ve güzelliği temsil eden, Venüs Gezegeni’nin yönettiği bu burçlar, seçimlerini romantik ve şehvetli meyveler ve çiçeklerden yana kullanabilir. İncir, gül, şeftali ve misk gibi notaları olan kokulara yönelin..

Yengeç

Yönetici gezegeni Ay olan Yengeç'lerin daha gurme kokulara yönelmesi gerekir. Astrolojide Ay, anıları, iç dünyayı ve güvenlik duygusunu etkileyen gezegen olmasıyla bilinir. Daha ferah ve birkaç kokunun bir araya geldiği parfümler Yengeç’ler için oldukça uygun. Okyanusu hatırlatacak tuzlu notalar ve beyaz çiçekler harika bir kombinasyon oluşturabilir.

Koç ve Akrep

Savaşçı bir ruhu yansıtmasıyla bilinen Mars tarafından yönetilen bu burçlar kendi başlarına bile çok güçlü olan baharatlı ve çiçeklere göre biraz daha yoğun kokuları tercih edebilir.

Yay ve Balık

Jüpiter tarafından yönetilen bu burçların biraz maceracı ve rüyada hissedecekleri bir kokuya ihtiyaçları var. Sütlü ve odunsu kokular bu hisleri karşılamalarını sağlayabilir.

Burcunuza Uygun Kokuyu Keşfedin-3 - Saç Bakım Güzellik Burcunuza Uygun Kokuyu Keşfedin-4 - Saç Bakım Güzellik

Aslan

Güneş tarafından yönetilen Aslan’ın yönelmesi gereken ilk seçeneğin sıcak ve cesur notalar olduğunu söyleyebiliriz. Baharatlar, vanilyalar ve turunçgilleri denemenizde fayda var.

Aslan burcu kadınlarına ayrıca bir önerimiz var: Kırmızı göz makyajı! Dikkatleri üzerinize çekmek için bu iddialı göz makyajınızı deneyebilirsiniz.

Oğlak ve Kova

Satürn’ün para ve gücü temsil etmesi bu iki burcun imza kokusu olarak tercihini deri ve süetten yana kullanmasını sağlar. Ayrıca seçenekleriniz arasına tütün ve benzeri kokuları da dahil edebilirsiniz.

İkizler ve Başak

Yönetici gezegeni Merkür olan İkizler ve Başak burçları aromaterapi hissi yaşayacakları kokulara yönelebilirler. Sabunsu temiz kokular, adaçayı rezene ve nane gibi bitkiler, biraz tarçın ve lavanta taze hissettirecek kokular arasında.

Ayrıca Burcunuza Göre Denemeniz Gereken Saç Modelleri ve EDP, EDT, EDC Parfüm Nedir? Arasındaki Farklar yazılarımız da ilginizi çekebilir.