0

Erkek sarı saç stilleri, hangi modelde kullanılırsa kullanılsın en çekici bulunan ve en havalı görünen saç modelleri arasında. Saçınızın rengi sarının hangi tonu olursa olsun onu şekillendireceğiniz birbirinden farklı birçok model var. Sürekli aynı kesim ve şekillendirme modelini kullanıyorsanız, bir değişiklik yapmanızın zamanı gelmiş demektir. Sarı saçlarınızın rengini ortaya çıkaracak, yüzünüze uygun bir model seçmekle işe başlayabilirsiniz.

Uzun, kısa, 3 numara, dalgalı ya da kıvırcık saç yapınıza ve istediğiniz kesime bağlı olarak kullanılabileceğiniz trend sarışın erkek saç modellerini sizin için araştırdık.

Fark Yaratan Sarışın Erkek Saç Modelleri -1 - Saç Bakım Güzellik Fark Yaratan Sarışın Erkek Saç Modelleri -2 - Saç Bakım Güzellik

Erkek kısa sarı saç modeli

Eğer saçlarınız kısa ya da tercihiniz kısadan yanaysa, kullanabileceğiniz birçok farklı model var. Bunlardan en trend olanı ise asimetrik kesimler olabilir. Saçınızın kulak arkası ve ensede kalan kısımlarını 3 numara yaparak, üst kısımları daha uzun tutabilir ya da uzunluğu tercihiniz doğrultusunda da kişiselleştirebilirsiniz. Tarzınızı tamamlamak için kirli sakal ve bıyık bırakmayı da deneyebilirsiniz. Kısa saçlar ile uyum sağlayan kirli sakal stilinize çekicilik katacak.

Erkek kıvırcık sarı saç modeli

Eğer kıvırcık sarı saçlarınız varsa harika! Saçınızı şekillendireceğiniz birçok seçeneğiniz var. Bu noktada saçınızı biraz uzatmak gibi bir düşünceniz varsa, hiç düşünmeden deneyin deriz. Kıvırcık saçlara en çok yakışan saç modellerinden biri orta uzunlukta olan modeller. Saçınızı kulaklarınızın altında bir hizaya kadar uzatmayı deneyin. Yeterli uzunluğa kavuştuktan sonra buklelerinizi hareketlendirerek açık kullanabilir yarım topuz ya da ensede topuz gibi toplu modelleri de tercih edebilirsiniz.

Erkek 3 numara sarı saç modeli

Erkekler arasında en çok tercih edilen saç modellerinden biri şüphesiz 3 numara saçlar. Aslında oldukça kısa olan bu saç modeli, sarı saç renginiz ile harika bir uyum yakalayabilir. Özellikle saç renginiz çok açık, platine yaklaşan bir sarı ise, mutlaka denemeniz gerektiğini söyleyebiliriz.

Fark Yaratan Sarışın Erkek Saç Modelleri -3 - Saç Bakım Güzellik Fark Yaratan Sarışın Erkek Saç Modelleri -4 - Saç Bakım Güzellik

Erkek dalgalı sarı saç modeli

Sarı saçlı erkek saç modelleri arasında en sevilenlerden bir diğeri de dalgalı saçlar. Saçınız dalgalı bir yapıdaysa istediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz. Kısa bir model arayışındaysanız, dalgaları ön plana çıkarmak için kenarların kısa, saçın üst kısmının ise daha uzun olduğu seçenekler tercih edebilirsiniz. Hala efsane dizi ve karakterlerden olan Lost dizisindeki Sawyer gibi görünmeye ne dersiniz? Bunun için saçınızı biraz uzatarak şekillendirme için yandan ayrılmış saç modelleri yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Erkek uzun sarı saç modeli

Upuzun sarı saçlarınız varsa çok şanslısınız. Hatta çoğu kadının saçlarınıza imrendiğine de eminiz. Eğer saçlarınız canlı ve parlaksa, onları bir süre daha kestirmeden kullanabilirsiniz. Her sezon trend saç modelleri arasında olan uzun saçlar her stile ve ortama uyum sağlamasıyla da ön plana çıkıyor. Üzerinizde ister bir takım elbise ister eşofman olsun ense hizasından salaş bir topuz yaparak dikkatli üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca tepeden topuz, ensede atkuyruğu gibi birçok model seçeneğiniz daha var.

En popüler erkek saç modeli yazımızdan da farklı ve trend saç modellerini keşfedebilirsiniz.