0

Eğer kaşıntılı bir saç derisine sahipseniz, bundan başka bir şey düşünmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Kaşıntı asla geçmeyecek gibi gelebilir, oysa sorunun kaynağını tespit ederek rahatlama sağlamak mümkün.

Kaşıntılı saç derisinin olası nedenleri arasında kepek, çeşitli bakım ürünlerine tepki; sedef, kurdeşen, saçkıran, egzama gibi cilt hastalıkları ve stres sayılabilir. Şüphelendiğiniz nedene karşı önlemler almanıza ve iyi bir saç bakım rutini benimsemenize rağmen geçmeyen bir kaşıntı sorunu yaşıyorsanız mutlaka dermatoloğunuza başvurun.

Saç derinizdeki kaşıntının nedeni kepekse bu yaygın saç derisi sorununa karşı çeşitli bakım ipuçları ile sorunu hafifletmeyi deneyebilirsiniz. Kepeğe bağlı kaşıntılı saç derisine sahip kişiler sıklıkla kaşıntı için şampuan arayışına girebilir.

Kepek sorunu için özel olarak formüle edilmiş saç bakım ürünleri, bu noktada size yardımcı olabilir. Clear’ın kepeğe karşı özel olarak geliştirilen erkek şampuanlarını denemeye ne dersiniz?

Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Karşınızda yeni Bio-Güçlendirici; saç derisi bakımı ve cilt bakımını birleştiren, çığır açan bir teknoloji! Saç derisinin koruyucu bariyerini güçlendiren Guar BB18, saç derinizin doğal savunma moleküllerini harekete geçiren niasinamid ve amino asitler sayesinde saç derinizin nemlenmesini ve sağlıklı olmasını sağlıyor. Bio Güçlendirici, saç derinize tekrar eden kepek sorununu tamamen engellemeye yardımcı olacak yeni bir savunma gücü vererek size eşsiz bir özgüven ve zindelik kazandırıyor.

Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Clear Ronaldo Limited Edition Şampuan: Kepeği* ve yağı uzaklaştırarak temiz saçlara ve ferah bir saç derisine kavuşmanızı sağlar. Saç derisini besler ve doğal dengesini kazanmasına yardımcı olur. Saçı kir ve yağdan arındırır (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur).

Clear Men Cool Sport Menthol Şampuan: Gün boyu süren ferahlık hissi için yoğun mentol etkisine sahiptir. Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur.

Clear Men Yoğun Arındırıcı Şampuan: Clear'dan kepeğe karşı etkili yeni nesil teknoloji, saç derisinin doğal koruyucu katmanını etkinleştirmeye yardımcı olur. Saç derisini besler, kir ve yağdan arındırır.

Clear Men Saç Dökülmesine^ Karşı Şampuan: Kahve çekirdeği özü içeren yeni formülüyle, saç derisini uyandırmaya ve saç derisinin doğal koruyucu katmanını güçlendirmeye yardımcı olur. Clear ile kepek geri gelmez.* Saç derisini besler ve saçları güçlendirir (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur. /  ^Kopmaya bağlı saç dökülmesi, kremsiz şampuanla karşılaştırıldığında.)

Clear Men Maksimum Ferahlık Şampuan: Clear'dan kepeğe karşı etkili yeni nesil teknoloji, saç derisinin doğal koruyucu katmanını etkinleştirmeye yardımcı olur. Saç derisinin doğal dengesini kazanmasına yardımcı olmak için gözeneklerdeki yağı temizler.

Clear Men Hızlı Stil 2'si 1 Arada Şampuan: Özel besleyiciler ve vitamin B3 içerir. Kolay şekil alan saçlar ve canlı saç derisi için temizler ve bakım yapar.

Clear Men Günlük Arınma&Ferahlık Şampuan: Kepeğe karşı etkili* formülüyle saçları arındırır. Saçlarınızı ağırlaştırmadan dipten uca arındırır, onlara ipeksi yumuşaklık verir (*Düzenli kullanıldığında gözle görünür kepeği önlemeye yardımcı olur).

Clear Men Duş Ferahlığı Şampuan: Saç derisinin doğal koruyucu katmanını etkinleştirmeye yardımcı olur. Saç derisini canlandırır ve gün boyunca duş ferahlığı hissi verir.