0

Sağlıklı ve kusursuz bir cilde sahip olmak; doğru ve düzenli bir cilt bakım rutini edinmenin başlıca sonuçları arasında.  Doğru cit bakımı ise, doğru ürünleri kullanmaktan geçiyor.

Öncelikle cilt tipinizi belirleyin ve cildinizde akneler, siyah noktalar, kızarıklar gibi sorunlar olup olmadığını keşfedin.

Hangi cilt tipine sahipsiniz yazımızı okuyarak cilt tipinizi öğrenebilirsiniz. 

Ardından belirlediğiniz cilt tipine uygun ürün serilerini keşfedin.

Cilt Bakımında Doğru Ürün Setini Oluşturun-1 - Saç Bakım Güzellik Cilt Bakımında Doğru Ürün Setini Oluşturun-2 - Saç Bakım Güzellik

Cilt tiplerine uygun, bakım serileri

Klima, hava koşulları, uykusuzluk, susuzluk, duş sıcaklığı ve doğru cilt bakım ürünlerini kullanmamak cildin kurumasının başlıca nedenleri sayılır. Doğru ürünlerle mat ve pul pul bir görünümden kurtulmak mümkün.

Kuru ve nemsiz cildiniz varsa; Simple Water Boost Serisi tam sizin için. Aşağıdaki sıralamaya uygun bir kullanım izleyebilirsiniz.

Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili: Cildinizi makyaj ve kirlerden temizlemek cilt bakım rutininin en önemli adımı. Nazik temizleyicilerle dolu Micellar Yüz Temizleme Mendili ile gün içinde cildinizi mutlaka temizleyin.

Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli: Etkili ve doğru bir temizlik için mutlaka bir yüz temizleme jeli kullanın. Simple Water Boost Micellar Yüz Temizleme Jeli içerisindeki Micellar temizleme baloncukları sayesinde yüzünüzü kuruluk ve gerginlik hissi yaratmadan temizler ve anında ferahlık sağlar.

Simple Water Boost Hydrating Booster Nem Hapsedici Krem: Kuru cilde ihtiyacı olan nemi sağlamak bu rutinin en önemli noktalarından bir diğeri; Simple Water Boost Hydrating Booster Nem Hapsedici Krem yoğun nemlendirici özelliği ile cildinizi anında nemlendirir, cildinizdeki gerginlik ve kuruluk hissini gidermeye yardımcı olarak uzun süre nemli kalmasını sağlar.

Simple Water Boost Hydrating Nemlendirici Kağıt Maske: Kuruluk, matlık, kuruluğa bağlı kırışıklıklar, gerginlik ve pürüzler... Tüm bu sorunlar için etkili çözüm olan nemlendirici kağıt maske ile doğal ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Simple Water Boost Nemlendirici Gece Kremi: Cilt uyurken kendini onarır ve yeniler. Water Boost Nemlendirici Gece Kremi İpeksi ve hafif formülü ile kolayca emilirken siz uyurken cildinizi nemlendirerek, sabaha hazırlar.

Cildiniz yağlı ve sivilceye eğilimliyse; Simple Daily Detox Serisini, hassas bir cildiniz varsa; Simple Kind To Skin Serisini keşfedebilirsiniz.

Bunların yanında ışıl ışıl, canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız; mutlaka Simple Protect and Glow Serisi ürünlerini cilt bakım rutininiz arasına ekleyin.