0

Ağız kokusunun en yaygın nedeni diş temizliğine gereken önemi vermemek. Dişlerinizi sık sık fırçalamaz ve tamamlayıcı ürünler ile ağız bakımınıza özen göstermezseniz ağızdaki bakteriler büyüyerek dişlerde plak olarak bilinen ince bir bakteri tabakası oluşur. Plak kötü koku üretir ve kötü kokuya sebep olan bir başka sorun olarak diş çürümesine de yol açar.

80 yıldır ağız bakım alışkanlıklarını daha ileri düzeye taşımayı amaçlayan Signal, ürünleri ile ağız sağlığı konusunda toplumu bilinçlendirmek, diş fırçalama alışkanlıklarını daha ileri düzeylere taşımak, çürük diş oranını düşürerek ağız bakım gelişimine katkı sağlamayı amaçlar.

Diş etlerine ve dişlerinize uygun Signal fırça ve macun seçenekleri ve ağız bakım suları ile ağız kokusundan, diş ve diş eti problemlerinden kurtulabilirsiniz (Ayrıca Kötü Nefesten Nasıl Kurtulunur? yazımızı inceleyebilirsiniz).

Signal White Now Serisi; diş macunu çeşitlerini dört hafta düzenli kullandığınızda beyazlatıcı etkisi olmayan diş macunlarına göre 3 kat beyazlık elde edersiniz. Diş temizliği yaparken diş minelerine zarar vermeden komple bakım da yapar. Diş plaklarını önlemeye yardımcı olan Signal White Now diş macunları, aktif mineraller ile zenginleştirilmiş özleri, komple bakım esnasında diş minenizi de destekler.

Signal Komple Bakım Doğal İçerikler Serisi; doğadan ilhamla ailenizin ağız sağlığı için geliştirildi. Karbonat, nane, biberiye ve çinko minerali ile zenginleştirilmiş formülü dişlerinizi temizler, ferah bir nefes sağlar ve ağız hijyeninizi sağlamaya yardımcı olur.

Ayrıca Çürüklere Karşı, Beyazlatıcı Etki gibi farklı diş macunu seçeneklerini, birbirinden farklı etkide ve yapıdaki diş fırçalarını da keşfedin.

Ağız Sağlığı Sorunlarını Önlemek İçin İpuçları yazımız da ilginizi çekebilir.