0

Keşke cilt bakım rutinimiz için saatler harcayabilsek ama çoğu zaman gündelik yaşamın koşturmacası içerisinde bunu 15 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirmeniz gerekebiliyor. Neyse ki günlük rutininiz sırasında size zaman kazandıracak dahice tasarlanmış güzellik- bakım ürünleri var!

Her ne kadar gerekli zamanı ayıramadığınızı düşünseniz de kusursuz bir cilde sahip olabilmek için doğru bir cilt bakım rutini benimsemeniz gerektiğini unutmayın. Zamansızlığı bahane etmek yerine pratikliği ile size zaman kazandıran bakım ürünlerinden yardım alın. Bırakın siz işlerinizi hallederken; evde, sporda veya tatilde; onlar da sizin yanınızda olsun!

Pratik Cilt Bakım Ürünlerini Keşfedin-1 - Saç Bakım Güzellik Pratik Cilt Bakım Ürünlerini Keşfedin-2 - Saç Bakım Güzellik

Tatlı mı tatlı Simple Mini’lere merhaba deyin

İyi kalpli cilt bakımının adresi Simple, seyahat ve deneme boyları ile cilt bakımınız için ihtiyaç duyacağınız ürünleri günün her anında yanınızda taşıyabilmenize olanak tanıyor. Hafif mi hafif Simple Mini’ler hem cildinize karşı çok nazik hem de %62 daha az plastik (50ml tüp ürünlerimizle karşılaştırıldığında)!

Simple Mini Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli: Simple Ferahlatıcı Yüz Temizleme Jeli, cildinizin aşık olacağı multivitamin (E ve B5), 3x saflaştırılmış su ve nazik temizleyiciler ile cildinizi derinlemesine arındırırken aynı zamanda ona bakım yapar.

Simple Mini Nemlendirici Yüz Temizleme Jeli: (E ve B5), 3x saflaştırılmış su ve nazik temizleyicilerle dolu içeriğiyle cildinizi temizlerken kurutmaz, nemini korumasına yardımcı olur. 

Simple Mini Güneş Koruyuculu Nemlendirici: İçeriğindeki B5, E vitamini, gliserin, SPF 15 ve nazik nemlendiricilerle cildinizi beslerken güneşten korumanıza da yardımcı olur.

Simple Mini Su Bazlı Nemlendirici: Pro-vitamin B5, E vitamini, gliserin, borage seed oil (hodan tohumu yağı) ve nazik nemlendiriciler içeren formülü ve yumuşacık yapısı ile cildinizi nemlendirir, pürüzleri önlemeye yardımcı olur.

Simple Mini Micellar Makyaj Temizleme Suyu: Bitki özü ve mineraller içeren formülü ile makyajınızı nazik ve kolayca çıkarırken gerginlik ve kuruluk hissini gidermeye yardımcı olur.

Simple Mini’lerin yanı sıra; Simple makyaj temizleme mendilleri de oldukça pratik!

Simple Daily Skin Detox Matlaştırıcı Makyaj Temizleme Mendili: Yağlı ve karma ciltler için özel olarak tasarlanan matlaştırıcı makyaj temizleme mendili kolay ve hızlı bir şekilde makyajınızı temizler ve cilt parlamasını engellemeye yardımcı olur.

Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili: Tüm cilt tipleri için uygun olan Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili, cildinizi tahriş etmeden temizler, tazeler ve nemlendirir.

Ayrıca Uyanır Uyanmaz Yapabileceğiniz Pratik Bakımlar yazımıza göz atabilirsiniz.