0

Bir sağlık göstergesi olan terleme, normalden fazla olduğunda yaşam kalitesinin düşmesine neden olabilir. Eğer gün içinde bir yerden bir yere koşmamanıza, enerji harcamamanıza rağmen sürekli terliyorsanız aşırı terleme probleminden söz edilebilir. Terlemenin yarattığı olumsuzluklardan kurtulmak için öncelikle beslenme tarzınızı değiştirin. Daha sonra giysilerinizin pamuklu ve nefes alan kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat edin. Ve tabii ki kişişisel hijyeninizi doğru deodorant seçimi ile sağlayın.

Rexona, yenilikçi TRIsolid™ teknolojisi ile ter bezleri üzerinde derin bir koruyucu tabaka oluşturarak tere karşı en güçlü korumayı sağlıyor. Clinical Protection Serisi ile sadece terlemenin neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmıyor aynı zamanda daha uzun süre kuru ve ferah kalmanıza da yardımcı oluyor. Aşırı terleme problemlerine karşı özel olarak geliştirilen Rexona Clinical Protection (Klinik Koruma) Serisinde yer alan ürünler ve etkileri için okumaya devam edin.

Tere Karşı Klinik Koruma -1 - Saç Bakım Güzellik Tere Karşı Klinik Koruma -2 - Saç Bakım Güzellik

Rexona Clinical Protection Shower Clean Anti-Perspirant Kadın Stick; kadınlara özel geliştirilmiş formülü sayesinde terleme kaynaklı ıslaklığa ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sunuyor.

Rexona Men Clinical Protection Active Fresh Anti-Perspirant Deodorant Stick; içeriğindeki özel cilt nemlendirici bileşenleri ile gün boyu kuruluk hissi ve ferahlık sağlıyor. Erkeklere özel teknolojisi ile etkisini ertesi gün bile sürdürüyor.