0

Her zaman bizde olmayanı istediğimiz doğru. Mesela kıvırcık ve kalın telli saçlara sahip olan kişiler çoğu zaman, düz ve ince telli bir saç yapısına sahip olmak isterler. Bu durum kesinlikle tam tersi için de geçerli.

Kalın telli saçlara sahipseniz, birkaç minik tüyoyla çok şanslı olduğunuzu göreceksiniz.

Kalın Telli Saçlar için Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Kalın Telli Saçlar için Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Öncelikle saçlarınızı açık bırakmaktan çekinmeyin. Hacimli saçların hayli trend olduğu şu dönemde, TONI & GUY Gösterişli Hacim Veren Kuru Şampuan’la saçlarınızı tazeleyerek, hacimli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Saçlarınızın sağ ve sol tarafından ince bir tutamı alıp örebilir ve saçınızın arka tarafında toplayabilirsiniz. Sonrasında açık kalan saçlarınıza hareket katabilirsiniz. Bu model için saçlarınızda dalgaları doğal bir görünümle belirginleştirmek istiyorsanız 10 cm mesafeden, nemli ya da kuru saçınıza sıktığınız TONI & GUY Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Spreyden yardım alabilirsiniz. 

Kalın Telli Saçlar için Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Kalın Telli Saçlar için Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Günlük örgü modelleri de hayatınızı kolaylaştıracak stiller arasında yer alıyor. Özellikle esnek ve salaş örgü modellerini tercih etmenizi öneriyoruz. Yandan ayırılmış biçimde de tercih edebileceğiniz modeller, şık ve günlük stilinizle sıkı bir beraberlik içerisine girecekler. Örgünüzü açtığınızda ise ısı uygulamadan doğal dalgalara kavuşabilirsiniz.  

Topuz modellerine yönelmek isterseniz de çözüm basit; TONI & GUY Şekillendirici Sprey Wax ile ıslak bir görünüm verdiğiniz saçlarınızı esnek bir şekilde toplayın. Ön yan ve kulak hizasındaki saçlarınızı ise açık ve serbest bırakın. Bu sayede oldukça pratik bir modeli, günlük hayatınızda da bir rutine çevirmiş olacaksınız. 

Ayrıca saçlarınızı kalın bir saç maşası ile de şekillendirebilirsiniz. Isı ile şekillendirici alet kullanmadan önce mutlaka Toni&Guy Isıya Karşı Koruyucu Saç Spreyi uygulamayı da unutmayın.