0

Dalgalı saçlar, daha sağlıklı ve hacimli bir görünüm sağladığı için en sık tercih edilen saç modelleri arasında yer alıyor. Eğer normalde de böyle saçlara sahipseniz çok şanslısınız. Çünkü bu doğal görünümün modası asla geçmeyecek. Ancak her saç tipinde olduğu gibi dalgalı saçlara sahip kişilerin de gün içinde saçları sönükleşerek hacmini yitirebiliyor. Korkmayın, elbette bunun da bir çözümü var. 

Siz de dalgalı saçlarınızın gün içinde dış etkenlere maruz kalması sebebiyle hacimini yitirmesinden ve sönükleşmesinden şikayetçiyseniz çok basit bir yöntemle gün boyu dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. TONI&GUY Dalga Sabitleyici Krem, dalgaların yumuşak ve parlak bir şekilde belirginleşmesine yardımcı olur. Tek bir hareketle Shape Recall teknolojisi sayesinde dalgaların tekrar belirginleşmesine yardım eder.

Dalga Sabitleyici Krem-1 - Saç Bakım Güzellik Dalga Sabitleyici Krem-2 - Saç Bakım Güzellik

Kullanım: Ceviz büyüklüğündeki ürünü avuç içiniz yardımı ile havluyla ıslaklığı alınmış ya da kurumuş saçınıza ve saç uçlarınıza uygulayın. Daha uzun sureli dalgalar için TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi ile sonlandırın. 

Ayrıca ısı ile şekillendirme olmadan saçı kıvırcık yapma amacıyla da dalga sabitleyici kremden yardım alabilirsiniz.

Bu noktada afro dalgalı saç yazımız da ilginizi çekebilir.