0

Gün içinde; terleme, bulunduğunuz ortamın ve yemek kokularının üzerinize sinmesi gibi birçok etken sebebiyle kötü kokulara maruz kalabilirsiniz. Kötü kokulardan kurtulmak ve gün boyu ferah ve taze hissetmek hiç de zor değil. Aşağıdaki tüyoları uygulayarak mis gibi bir koku ile günü tamamlamak mümkün.

Gün Boyu Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Tüyolar-1 - Saç Bakım Güzellik Gün Boyu Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Tüyolar-2 - Saç Bakım Güzellik

Güne Duş ile Başlayın

Güne duş ile başlamak; her şeyden önce, sizi ve vücudunuzu uyandırmada oldukça önemli bir etken. Bunun yanında  enerjinizi de yükseltir. Tabii bu canlanmak için duşta kullandığınız şampuan ve duş jellerinin kokuları da oldukça önemli. Şampuan tercihinizi; Dove Canlandırıcı Bakım Lotus Çiçeği ve Pirinç Suyu Özü Şampuan’dan yana kullanabilirsiniz. Mis gibi kokusunun yanında saçlarınızın canlanmasını ve parlamasını da sağlar. Ayrıca saç bakım rutininizdebir saç bakım kremi de olmalı. Dove Uzun Saç Terapisi Süper Saç Bakım Kremi kolajen, keratin ve biyotin içeriği ile saçlarınızın sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Saçlarınızın mis gibi kokmasını sağladınız. Vücudunuz için de, yine aynı koku ailesinden olan, Dove Duş Jeli Lotus Çiçeği ve Pirinç Sütü kullanabilir ya da Dove Duş Jeli seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz.

Deodorantınızı İhmal Etmeyin

Duşun hemen ardından sabah bakım rutininize geçebilirsiniz. Gün boyu mis gibi kokmak için her şeyden önce yapacağınız şey deodorantınızı kullanmak olsun. Deodorant ve antiperspirantlar ter kokusunun önüne geçerek ferah ve taze hissetmenizi sağlar. Dove roll-on & stick ve deodorantlardan dilediğiniz formda ve kokuda olanı tercih edebilirsiniz.

Uyanır uyanmaz yapabileceğiniz pratik bakımlar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gün Boyu Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Tüyolar-3 - Saç Bakım Güzellik Gün Boyu Mis Gibi Kokmanızı Sağlayacak Tüyolar-4 - Saç Bakım Güzellik

Nemlendiricilerden Destek Alın

Cildi nemli tutmak iyi bir cilt bakım rutininin en önemli aşaması. Gün içinde cildinizi nemlendirmeniz gerektiğini gibi, sabah kalkınca ve gece yatmadan önce de cildinizi bu gerekli. Ayrıca ferah kokan bir kremi gün boyu üzerinizde taşıyarak kendinizi temiz ve zinde hissetmeniz de mümkün. 

Gün İçinde Sık Sık Ellerinizi Yıkayın

Bulaşıcı hastalıkların bulaşma oranını azaltmak için doğru el hijyeni hayati önem taşıyor. Ciddi hastalıklara ve enfeksiyonlara neden olabilecek mikroplardan kurtulmak için gün içinde ellerinizi sık sık yıkayın. Üstelik kullanacağınız el sabununu sevdiğiniz kokularda tercih ederseniz, kendinizi tazelenmiş de hissedebilirsiniz. Bu noktada Dove Sıvı Sabunlar’ından ya da Cream Beauty Bar’lardan yardım alabilirsiniz.

Rexona Shower Fresh Aerosol Anti-Perspirant Kadın Deodorant ile ihtiyaç duyduğunuz bakımı tamamlayarak güzellik rutininizi daha etkileyici hale getirebilirsiniz!