0

Gündelik yaşamın koşturmacası içerisinde her an güzel kokmayı ve taze, ferah hissetmeyi herkes ister. Çünkü kokumuz hem öz saygımız hem de sosyal yaşamımız üzerinde etki sahibi. İster sevdiğiniz bir kokuyu üstünüzde taşımak, ister sadece sağlıklı ve doğal kokunuzu korumak isteyin; zaman zaman kötü bir ter kokusu kabusunuz olabilir. Aslında herhangi bir sağlıksız yönü bulunmayan terleme, en çok şikayet edilen durumlarda ilk sıralarda yer alıyor. Çünkü yoğun geçen günlerde veya normalden fazla gerçekleştiğinde, yaşam kalitesinde ve sosyal hayatta çeşitli sorunlara yol açabiliyor. Oysa gün içinde ne kadar aktif olursanız olun; temiz ve taze hissetmeniz mümkün.

Gün Boyu Duş Ferahlığında Hissedin-1 - Saç Bakım Güzellik Gün Boyu Duş Ferahlığında Hissedin-2 - Saç Bakım Güzellik

Gün boyu yürüyüş yapıyor, koşuya çıkıyor, bisiklet sürüyor ya da iş yoğunluğunuz yüzünden sürekli hareket ediyor olabilirsiniz. Rexona Shower Fresh anti-perspirant özellikli deodorant güven ve konfor içinde hareket edebilmenize olanak tanıyor. Terleseniz dahi tam 48 saat boyunca duştan çıktığınız ilk anı yaşatıyor. Sürekli ferahlık ve kesintisiz koruma sağlayan Rexona Shower Fresh ile harekete geçebilir, güvenle hareket etmeye devam edebilirsiniz.

Rexona Shower Fresh Aerosol Anti-Perspirant Kadın Deodorant: Etil alkol içermeyen, sürekli ferahlık ve kesintisiz koruma sağlayan Rexona Shower Fresh ile canlandırıcı, ferah bir koku sizi bekliyor.

Rexona Shower Fresh Anti-Perspirant Roll On: MotionSense™ teknolojisi ve serinlik veren özel kokusu ile roll on koruması. Gün boyu duştan yeni çıkmış gibi kuru ve ferah kalmanızı sağlıyor.

Rexona Shower Fresh Anti-Perspirant Kadın Stick: Kadınlara özel tasarlanan formülü ile güven ve konfor içinde hareket edilmesine imkan tanıyor. Canlandırıcı ve ferah kokusu sayesinde ürün, ihtiyaç duyduğunuz her an koruma sağlıyor.

Deodorant, roll on veya stick; hangisini tercih ederseniz edin; her hareketinizde ferahlığın keyfini yaşarsınız. Rexona Shower Fresh’in sahip olduğu MotionSense™ teknolojisi sayesinde cilt yüzeyine yerleşen kapsüller, hareket anında sürtünmeyle patlayarak daha güzel, serin bir koku yaymanızı sağlar. Böylece spor yaparken ya da yoğun iş temponuz sırasında kokuyu dert etmeden hareket özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz.