0

Sırt dekoltesi, belki de en feminen ve çekici dekoltelerden biri. Göğüs ve bacak gibi dekolteleri de çoğu zaman geri planda bırakarak kendi içinde bir gizem yaratıyor.

Sırt dekolteli elbise modelleri, genellikle halter, straples ve V yaka şeklinde karşımıza çıkıyor. Haliyle sırtı açık elbiseleriniz için tercih edebileceğiniz saç modelleri de elbisenizin stiline göre değişiklik gösteriyor. Ne kadar gardırobunuz bir profesyonelinkinden farklı olmasa da, kıyafetlerinizin tamamlayıcılarının saç modelleri olduğunu da unutmamak gerekir.

Sırt Dekolteli Gece Elbiselerine Uygun Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Sırt Dekolteli Gece Elbiselerine Uygun Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik

 Sırt dekolteli elbiseler için saç stillerini, onu gölgelemeyecek şekilde de seçebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Gece Elbiselerine Uygun Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Sırt Dekolteli Gece Elbiselerine Uygun Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Saçlarınız uzunsa

Saçlarınızın uzunsa, topuz iyi bir seçenek. İster dalgalı, ister tepeden, ister romantik, ister ensede…

Hangi topuz modelini seçerseniz seçin, modeli sabitlemek için, TONI&GUY Saç Spreyi Ailesinden tutuş seviyesine göre dilediğinizi seçerek uygulamanızı tamamlayabilirsiniz.

Saçlarınız kısaysa

Eğer kısa saçlıysanız, sırt dekolteniz zaten kapanmayacak. Kısa saçlarınıza biraz hareket katmak isterseniz hafif dalgalı modellerden ilham alabilir ya da örgü modellerinden birini tercih edebilirsiniz.