0

Kabul edelim ki, sevseniz de sevmeseniz de 90'ların trend görünümleri, büyük bir gürültüyle geri döndü. İşte kahverengi ruj da geri dönüşünü görmekten gerçekten mutlu olduğumuz 90’lara ait bir trend. Söz konusu kahverengi ruj olduğunda, insanlar genelde şüpheci tepkiler verebiliyor ama aslında herkese yakışan bir kahve tonu var. Eğer siz de bu trende nasıl ayak uyduracağınız konusunda emin değilseniz, kahverengi ruj önerileri için okumaya devam edin.

Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-1 - Saç Bakım Güzellik Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-2 - Saç Bakım Güzellik

Kahverengi ruj tonları

Cilt tonunuzu tamamlayan ve kendinizi ifade eden doğru kahverengi ruj tonunu bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İşte mevsimin en popüler kahverengi ruj önerileri.

Boz kahverengi ruj

Kahverengi ruju bir profesyonel gibi kullanmanın en kolay yollarından biri, iki tonu bir arada sunan bir seçenek aramak. Boz kahverengi ruj tonu, nötr ve tam glam makyaj görünümünüze mükemmel şekilde uyacak şekilde suratınıza yumuşak bir ifade kazandıracak.

Sütlü çikolata ruj

Yiyeceklerden ilham alan saç rengi trendleri büyük ilgi görüyor, bu nedenle bunun dudak makyajını da etkilemesi oldukça doğal. Çikolata rengi ruj, adından da anlaşılacağı gibi zengin ve gösterişli görünmekle kalmaz, aynı zamanda makyaj görünümünüzle cool bir hava yaratmanın da harika bir yoludur.

Bitter çikolata ruj

Çikolatalı ruj demişken koyu çikolatanın favori kahverengi tonu olduğundan bahsetmeden edemedik. İster nude ister iddialı bir görünüm elde etmek isteyin, bu sizin tercihiniz. Bitter çikolata ruj, kulağa lezzetli geldiği kadar da seksi görünüyor ve kullanımı sadece soğuk havalarda kalmıyor.

Derin kum kahvesi ruj

Havaların ısınmasıyla birlikte plajda geçirdiğiniz günleri hayal etmeye başlayabilirsiniz. İşte bu yaz rujunuzu gideceğiniz yerle eşleştirebilir ve makyajınız için kumlu kahverengi bir ruj tonu deneyebilirsiniz.

Ballı kahverengi ruj

Tatlı isteğinizi tüm cilt tonlarına uygun bal kahvesi bir rujla bastırın! Tabii ki onu gerçekten yiyemezsiniz, ancak söz konusu güzellik olduğunda ballı kahverengi ruj size ciddi bir tarz sunar. Bu kahverengi ruj tonu, tüm hava koşulları için mükemmel, ancak özellikle görünümünüzü bir dokunuşla nötr tutmak istediğiniz sıcak havalarda ideal.

Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-3 - Saç Bakım Güzellik Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-4 - Saç Bakım Güzellik

Kahverengi ruj seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Yukarıda en sevilen kahverengi ruj tonlarını açıkladık. Peki kahverengi ruj seçerken dikkat edilmesi gerekenler neler?

Öncelikle cilt alt tonunuzu düşünün. Genel olarak insanlar, konu cildinize yakışan makyajı seçmek olduğunda, alt tonların önemli olduğu konusunda hemfikir. Bu özellikle fondöten seçiminde geçerli, çünkü fondöteninizin teninize mükemmel bir şekilde uyması gerekir. Neyse ki farklı ruj tonlarını denemekte daha özgürsünüz.

Cilt alt tonunuzu bulmak karmaşık olabilir, ancak temelde sıcak alt tonlu, soğuk alt tonlu ve karma veya nötr tonlu ciltler var. Cilt tonunuza uygun ruj seçimi için kahverengi ruj satın alırken, kendi cilt alt tonunuzu göz önünde bulundurabilir ve bunu size rehberlik etmesi için kullanabilirsiniz. Eğer size sıcak mı yoksa soğuk tonların mı daha çok yakışacağından emin değilseniz, hepsini deneyin ve karşılaştırın.

Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-5 - Saç Bakım Güzellik Kahverengi Ruj Tonları ve Seçim Önerileri-6 - Saç Bakım Güzellik

Kahverengi ruj kime yakışır?

Cevap basit: Kahverengi ruj önerileri herkese yakışır. Önemli olan cildinize uygun tonu bulmak. İster kahverengi mat ruj ister kahverengi likit ruj denemek isteyin, mutlaka size yakışacak bir renk bulacaksınız. Ayrıca:

Esmer cilt tonları: Ciltte zaten mevcut olan sıcaklık, koyu veya bitter çikolata ruj tonlarının size yakışmasını sağlar.

Açık-orta cilt tonları: Pişmiş toprak ve yanmış kırmızı tonları gibi kırmızı veya turuncu alt tonlu bir kahverengi ruj seçin.

Açık ten tonları: Ciltteki soğuk alt tonları dengelemek için boz kahverengiye benzer bir kahverengi ruj tonu seçin.

Ruj nasıl sürülür; daha fazlası için ilgili yazımızı inceleyin.

Makyajınızı çıkarmak için Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili’ni kullanın

Simple Micellar Yüz Temizleme Mendili, cildinizin aşık olacağı multivitamin (E ve B5), 3x saflaştırılmış su ve nazik temizleyicilerle dolu. Cildinizi tahriş etmeden temizler, tazeler ve nemlendirir.