0

Bazen utangaç beyler, kadınlarla nasıl tanışacaklarını ve onlarla nasıl ilişki kuracaklarını bilemeyebilirler. Hangi cümleyle söze giriyorsunuz? Onlara nasıl yaklaşıyorsunuz ve aşırıya kaçmadan nasıl flört ediyorsunuz? Eğer siz de utangaç bir erkek olduğunuzu düşünüyorsanız, sosyal endişelerinizi utangaç erkeklere özel önerilerle hafifletebilirsiniz.

Beyler; kadınlarla aranızdaki buzları eritmek, doğru tüyoları öğrendikten sonra gerçekten zahmetsiz bir süreç. Bu konuda uymanız gereken bir kural yok. Çünkü dürüst olmak gerekirse hemen her erkek, her yerde bir kadınla başarılı bir şekilde flört edebilir. Flört rehberimiz, sizi ona daha çok yaklaştıracak. Ayrıca bazı faydalı öneriler ve güven verici tavsiyeler de yeni sosyal yaşamınıza başlamanızı sağlayacak.

*Bu noktada, ilk buluşmada yapmamanız gerekenleri öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-1 - Saç Bakım Güzellik Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-2 - Saç Bakım Güzellik

Rahat olun

Başarılı bir flörtün en önemli kısmı, rahat olmaktır. Bu aynı zamanda kim olduğunuzu bilmeniz ve bundan hoşnut olmanız anlamına geliyor. Elbette yeterince tanımadığınız bir kadının yanında gergin hissedebilirsiniz.

Emin olun o da en az sizin kadar gergin. Bunu kabul edin ve şakayla karışık bir şekilde ifade edin. Yani gerginliğinizi şakaya vurun. Bu, çoğu erkeğin vazgeçtiği boğulma noktasını aşmanıza yardımcı olacak. Geçmişte size öğretilenin aksine, çoğu kadın kusursuz olduğuna inanan bir erkeği arzulamaz. Mükemmellik, aslında gerçekten sıkıcıdır.

Denemeye devam edin

Bazı insanlar, flört etmenin sadece belli zamanlarda, belli yerlerde gerçekleşebileceği fikrine sahip. Oysa bu tamamen yanlış bir düşünce. Flört etmek, özellikle kendinizden emin olduğunuzda, her kadına karşı denemeniz gereken bir şey olmalı. Bir barda, bir konserde veya bir Cuma gecesi ile sınırlı olması gerekmiyor.

Parkta, markette, kahvecide… Hemen her yerde hoş bulduğunuz bir kadına ilginizi gösterebilirsiniz. Flört etmeyi öğrenmenin yararlı bir yolu da denemeye devam etmek. Bu yüzden eğer bir kadın teklifinizi reddettiyse pes etmeyin.

Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-3 - Saç Bakım Güzellik Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-4 - Saç Bakım Güzellik

Dinleyin ve yanıtlayın

Flört ederken bunu, ilgiye değer daha fazla insanla bağlantı kurmanın başka bir yolu olarak düşünün. Bir kadınla sohbet ediyorsunuz, bu yüzden enerjinizi anda olmaya odaklamalısınız. Ne söylediğini dinleyin, size endişeli cümleler fısıldayan olumsuz iç sesinizi değil.

Eğer onu dinlemekten hoşlandığınızı gösterirseniz, sizinle daha uzun süre konuşur. Ayrıca daha açık sözlü olur, bu da yabancı maskesini çıkarttığının bir işareti. Sonuçta o, denklemin diğer yarısı. Dolayısıyla sizinle iletişim halindeyken aslında o da zaman harcıyor.

Gerginliği azaltabilirseniz, sohbeti şakaların ötesine taşımak için daha iyi bir şansınız olur. Söylediklerine gerçekten heyecanlandığınızda, onun size olan ilgisini de artırırsınız.

Cool görünmeye odaklanmayın

Diyelim ki tek başınıza dışarıdasınız… Her zaman cool görünmek ve yalnızca kendi işinizle meşgul olmak zorunda değilsiniz. Eğlenceli olun ve çevrenize olan ilginizi ifade ederek rastgele birileriyle sohbet edin. Çevrenizdeki insanların tamamı, insan etkileşiminden rahatsız olmayacak.

Alışılmadık bir görüntü karşısında kahkaha atın, denediğiniz Jean pantolonun nasıl göründüğüne dair görüş alın veya incelediğiniz bir ürün hakkında fikir isteyin.

Artık işe yaramayan flört tavsiyelerine kulak asmamayı da unutmayın!

Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-5 - Saç Bakım Güzellik Genç Erkekler İçin Flört Etmenin Püf Noktaları-6 - Saç Bakım Güzellik

Çekiciliğinizi ikiye katlayın

Doğru ve güzel bir koku ile en sıradan anlar bile büyülü bir hale gelebilir. Koku, beyinle olan benzersiz ilişkisi nedeniyle anılarımız, duygularımız ve hatta düşüncelerimiz üzerinde bile güçlü bir etkiye sahip. Bu yüzden onu etkilemek için her zaman güzel kokun. Bu sadece özgüveninizi artırmakla kalmaz, aynı zamanda onun hafızasında da kalıcı bir yer edinmenize olanak tanır.

Axe Dark Temptation’u deneyin. Tesadüfi karşılaşmalar her zaman olmaz, ancak geldiklerinde Axe’la hazır olmalısınız. Çikolata, kehribar ve kırmızı biberin bu destansı karışımı, karşı konulmaz bir kokuya sahip olmanızı sağlayacak.

Ayrıca Gamer'lara Özel Flört İpuçlarıİlk Buluşmada Akılda Kalın ve Sapyoseksüellik Nedir? yazılarımız ilginizi çekebilir.