0

Oyun oynamak ve flört etmek genelde bir arada yürütülemeyen şeyler. Çoğu insan için oyun oynamak bir hobi olsa da bazıları için bir kariyer olabilir. Nedeni ne olursa olsun, bu çok zaman alıcı bir aktivite. Dolayısıyla başka biriyle ortak bir alan ve zaman yaratmayı daha zor hale getirebilir. Elbette zor olması, yapamayacağınız anlamına gelmiyor!

Bir gamer’sanız size özel olarak hazırladığımız flört ipuçlarımızdan yararlanın.

Gamer'lara Özel Flört İpuçları-1 - Saç Bakım Güzellik Gamer'lara Özel Flört İpuçları-2 - Saç Bakım Güzellik

Oyun yoluyla başkalarıyla bağlantı kurun

Oyun, sizin uzmanlık alanınız değil mi? Eğer durum buysa, neden bilgili olduğunuz şeylerden faydalanmıyorsunuz? Söz konusu oyun olduğunda, muhtemelen biriyle konuşabileceğiniz birçok konu var. Karşınızdakiyle konsolunuz aracılığıyla oyun oynuyor veya başka bir platform üzerinden sohbet ediyor olsanız da sohbeti bu şekilde başlatabilirsiniz. Sonuçta insanlar oyunlarınızı izliyor. Çevrimiçi sohbet edebileceğiniz o kadar çok insan var ki! Bu, aslında oyun tutkunuzu biriyle çevrimiçi olarak paylaşmak ve bunun sonucunda nereye gidebileceğini görmek için iyi bir fırsat.

Başlamak için hangi konulardan bahsederken daha rahat hissettiğinizi bulun. Bir süre sonra sohbeti daha ileriyle taşımak isteyebileceğiniz biriyle mutlaka ortak bir ilgi alanı bulacaksınız.

Twitch gibi platformlarda sosyalleşin

Twitch ister oynanan oyunları izliyor ister üzerinde oynuyor olun; sosyalleşmek için harika bir platform. Yeni insanlarla tanışmak ve hatta potansiyel olarak hayatınızın aşkını bulmak için de ideal bir yer. Bir Twitch yayını başlatmak istiyorsanız veya zaten bir kanalınız varsa, bu platformun size sunabileceklerinden yararlanın. Sohbet bölümünde sosyalleşin ve neler olduğunu görün.

Gamer'lara Özel Flört İpuçları-3 - Saç Bakım Güzellik Gamer'lara Özel Flört İpuçları-4 - Saç Bakım Güzellik

Gamer’lar için arkadaşlık web sitelerini veya uygulamalarını bulun

Neyse ki şimdilerde, yirmi ya da otuz yıl öncesine göre flört konusunda elimizde çok fazla imkan var. Bildiğiniz üzere flört hizmeti sunan çok sayıda farklı uygulama ve web site bulunuyor. Ayrıca gamer buluşmaları arıyorsanız, çevrimiçi ve uygulama biçiminde, bir partnerde aradığınız özellikleri bulabileceğiniz, çoğu genel siteden daha fazlasını sunan birçok yer de mevcut.

Gamer’lar için bir tanışma sitesi, aşkı veya birlikte oynamaktan zevk alacağınız bir partneri bulma arayışınız konusunda, kesinlikle size yardımcı olabilir.

Kendiniz olun

Bir randevuya çıktığınızda, sanal olarak veya yüz yüze, kendiniz olmanız oldukça önemli. Flört ederken belirli bir şekilde davranmak konusunda baskı altında hissedebilirsiniz. Her şeye rağmen sadece kendiniz olmanız en iyisi. Bu şekilde karşınızdakinin gerçekten sizinle ilgilenip ilgilenmediğini anlayabilirsiniz. Kişiliğinizi taklit ediyorsanız muhtemelen kurduğunuz ilişki de başarılı olamaz ve çoğu zaman karşınızdaki kişi bunu fark edebilir.

Kabul edelim, bir gamer’ken flört etmek kolay olmayabilir. Ama kesinlikle mümkün! Özellikle de şu anda yararlanabileceğiniz çok fazla çevrimiçi kaynak varken. Bir partner veya oyunla ilgili gündeminizi paylaşabileceğiniz bir arkadaş bulmanıza yardımcı olması için bu ipuçlarını kullanmayı unutmayın.

Artık işe yaramayan flört tavsiyelerine kulak asmayın!

Ayrıca Daha İyi Bir Gamer Olmak İçin 5 İpucu ve Evinizin Bir Odasını Gaming İçin Hazırlama Tüyoları yazılarımız ilginizi çekebilir.