0

Güven ikili ilişkilerdeki sorunları düzeltmenin gizli bileşenlerinden biri. Eğer onunla anlamlı ve yakın bir bağ kurmak istiyorsanız öncelikle güvenini kazanmalısınız. Güven oluşturmak, belirli davranışlara bağlılık gerektirir. Kız arkadaşınızın size güvenmesini sağlamanın kesin bir yolu olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü adı üstünde; bu ikinizin ilişkisi. Yani sizin o kadar onun da bu bağa önem veriyor olması gerek. Yine de aranızdaki güveni geliştirmek için geliştirebileceğiniz bazı davranış ve karakter özellikleri var.

Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-1 - Saç Bakım Güzellik Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-2 - Saç Bakım Güzellik

İşe kendinize güvenerek başlayın

Kız arkadaşınızın güvenini kazanmadan önce kendinize güvenmeyi öğrenin. Eğer ona bağlı kalacağınıza güveniyorsanız zor zamanların üstesinden gelebileceğinize de inanırsınız. Ayrıca güvenilir biri olduğunuzu düşünüyorsanız eninde sonunda o da bunu görecek. Bu yüzden inanın ve kendinize karşı nazik olun.

Ona güvenin

Bir ilişkide güven, her iki taraf için de gerekli. Siz ona inanırsanız muhtemelen o da size inanacak. Bu da bir ilişkide güven inşa etmenin en etkili yolu. Bu yüzden bir nedeniniz olmadıkça ondan şüphelenmeyin, içgüdülerinize güvenin ve önyargılarınızdan vazgeçin.

Açık iletişim kurun

Etkili iletişim, tüm ilişkileri geliştirmenin anahtarı. Kız arkadaşınıza ne kadar açık ve dürüst olursanız onun güvenini o kadar iyi kazanırsınız. Onunla ihtiyaçlarınız ve görüşleriniz hakkında konuşun. Sırlardan ve şüphelerden tamamen arınmış bir atmosfer yaratın.

Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-3 - Saç Bakım Güzellik Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-4 - Saç Bakım Güzellik

Tutarlı ve güvenilir olun

Sözünüze sadık olduğunuzu kanıtlamak kız arkadaşınızın size güvenmesini sağlamanın önemli bir parçası. Onu akşam 5’te arayacağınızı söylediyseniz arayın. Okuldan doğruca eve döneceğinizi söylüyorsanız, doğruca eve gidin. Tutarlılığınız, onun şüphelerini ve güvensizliklerini de ortadan kaldıracak.

Dürüst olun

Bu, çoğu hemcinsinizin bazen atladığı önemli bir nokta. Arkadaşlarınızla dışarı çıkıyorsanız ona karşı dürüst olun. Dışarıda işlerinizin uzadığını söylemeyin. Diğer insanlara, özellikle de kız arkadaşınıza dürüstlük gösteremiyorsanız onun size güvenmesini bekleyemezsiniz.

Sevginizi ve ilginizi gösterin

Olabildiğince düşünceli davranın. Onun yerine bazı işleri yürütmeyi teklif edin ve ona her zaman onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin. O da muhtemelen size kalbini açmak için güvenip güvenemeyeceğini anlamaya çalışıyor. Bu nedenle olabildiğince sevgi ve özen gösterin, emin olun size güvenmesini sağlamanız çok daha kolay olacak.

Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-5 - Saç Bakım Güzellik Kız Arkadaşınızın Güvenini Nasıl Kazanırsınız?-6 - Saç Bakım Güzellik

Onunla vakit geçirin

Kız arkadaşınızla daha fazla zaman geçirdikten sonra aranızdaki güven doğal olarak artar. Çünkü onunla birlikteyken, yanında rahat hissedebileceği biri olduğunuzu anlayacak. Sadece ona kendinizi açın ve sizin farklı yönlerinizi görmesine izin verin.

Kendiniz olun

Kız arkadaşınızı mutlu etmek için olmadığınız biri gibi davranmayın. Onu geçici olarak kandırmayı başarsanız bile durumu bir gün anlayacak ve sizi güvenilmez biri olarak algılayacaktır. Sadece kim olduğunuzdan emin olun, çünkü kendi halinde rahat biri gibi görünen, konuşan ve davranan birine güvenmek çok daha kolay olur.

Kısaca, aşkı bulduğunuzda kaybetmemek için elinizden geleni yapın. Unutmayın; özel karşılaşmalar her zaman olmaz! Daha fazlası için Hayatınızın Aşkını Bulduğunuzun 8 İşareti, Onu İncittiğinizde Nasıl Özür Dilemelisiniz? ve Birine Ondan Hoşlandığınızı Nasıl Belli Edebilirsiniz? yazılarımıza göz atabilirsiniz.