0

Mutlaka kendinize şu büyük soruyu sormuşsunuzdur: “O benim hayatımın aşkı mı?” Aşık olduğunuzda hissettiklerinizi açıklamak bir parça zor olabilir. Ama bir şey hep açıktır: Sevdiğiniz kişiyle birlikteyken ayaklarınız yerden kesilir!

Aşk o kadar değerli bir duygu ki bir kez gerçekleştiğinde elinizden kaçıp gitsin istemezsiniz. Bu yüzden onu bulduğunuzda bunu fark etmek son derece önemli.

Kendinizi iyi hissetmenizi sağlar

Birini sevdiğimizde aslında empati ve karşılıklı saygı yoluyla, birlikte bir yola çıkmış oluyoruz. İlişkideki her iki taraf için de mutluluk arayışı, biraz da “birlikte” olma duygusuyla alakalı. Diyelim ki kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Çoğu zaman sadece onu görmek bile kalbinizin mutlulukla dolup taşmasını sağlayabilir. Veya sizi neşelendirmek için gösterdiği çaba içinizi ısıtarak size mutsuzluğunuzu tamamen unutturabilir. Birlikteyken kendinizi daima daha güçlü hissedersiniz.

Onunlayken kendiniz olmakta özgürsünüzdür

Aşkın içindeyken karşınızdaki insanın tıpkı iyi zamanlarda olduğu gibi kötü zamanlarda da sizinle ilgili görüşleri değişmez. Yargı kelimesi adeta kelime dağarcığınızdan kaybolur. “Beni böyle görürse acaba hakkımda ne düşünür?” sorusu ise “Seni seviyorum”a dönüşür.

Hayatınızın Aşkını Bulduğunuzun 8 İşareti-1 - Saç Bakım Güzellik Hayatınızın Aşkını Bulduğunuzun 8 İşareti-2 - Saç Bakım Güzellik

Kıskançlık ve öfke yoktur

O da siz de sevginizi sadece birbirinizle paylaşmayı seçtiğinizi bilirsiniz. İlişkiniz, güvene dayalı tüm sınavlardan zaten başarıyla çıkmıştır, bu yüzden aranızda kıskançlık, öfke gibi yorucu duyguların yeri yoktur.

Sizi özgür iradesiyle önceliği haline getirir

Size duyduğu sevgi, başkaları için içtenlikle yapamayacağı şeyleri bile sizin için yapmasını sağlar. Ona ihtiyacınız olduğu sürece size eşlik edecektir. Bu sayede birlikte olduğunuz her yer, huzur ve mutlulukla dolu olur. Birlikte yapılan tüm planlar samimiyet içerir. İhtiyaç duyduğunuzda sormanıza gerek kalmadan her zaman yanınızdadır. Destek, ona vereceğiniz ve aynı zamanda ondan alacağınız en güzel hediyedir.

Sizin için neyin önemli olduğunu bilir

İlişkinizin refahı ile ilgili olduğu için konuşulması gereken önemli şeyler ve sorunlar doğal olarak çözülür. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri sürekli olarak açıklamanıza ve bunun için endişelenmenize gerek kalmaz. Çünkü o, sizinle ilgili şeyleri kendi kendine keşfetmeye ve size kendinizi iyi hissettirmeye çalışır.

Hayatınızın Aşkını Bulduğunuzun 8 İşareti-3 - Saç Bakım Güzellik Hayatınızın Aşkını Bulduğunuzun 8 İşareti-4 - Saç Bakım Güzellik

Farklı olmasını beklemezsiniz

Aradığınız özelliklerin tamamına sahip olmasını mı bekliyordunuz? Tabii ki hayır. Duygusal olarak olduğu kadar fiziksel olarak da “farklı” bir insan buldunuz. Bu yüzden ona aşıksınız. Yani ona ait tüm detaylar için; kişiliği için. Bunun dışında hiçbir şeyin önemi yok.

Gülmeyi asla bırakamazsınız

İlişkinizin içerisinde kendinizi daima özgür hissedersiniz ve birlikte yaşadığınız her andan zevk alır, bir şeyler öğrenirsiniz. Birbirinizi öyle iyi anlarsınız ki her durum eğlence ve keyif dolu bir ana dönüşür. Muhtemelen diğer insanlara hiçbir anlam ifade etmeyen ama ikinizi de kontrolsüz bir şekilde güldüren çok fazla anınız, şakanız var!

O, sizin bir numaralı hayranınız!

Size her zaman ne kadar harika bir insan olduğunuzu söyler. Yalnızken ve kalabalıkların ortasındayken! Biraz desteğe ihtiyacınız olduğunda, her zaman orada olduğunu bilirsiniz. Ve onun desteği, başınıza gelebilecek en güzel şeylerden biridir.

Eğer ilişkiniz ilk günlerdeki gibi sürsün istiyorsanız uzmanlardan çiftlere ilişki tavsiyelerine de göz atmayı unutmayın.

Ayrıca İlk Randevuda Ne Giymeli? ve Birine Ondan Hoşlandığınızı Nasıl Belli Edebilirsiniz? yazılarımız ilginizi çekebilir.