0

Bir Sevgililer Günü daha kapıda! Her yıl 14 Şubat’ta kutlanan bu özel gün, aslında partnerinize duyduğunuz sevgiyi göstermenin bir bahanesi. Siz de eşinize olan sevginizi göstermek istiyorsanız, aşağıda sizin için düşünülmüş birçok hediye fikri bulabilirsiniz.

Eşinizin, önemsendiğini hissetmesini sağlayacak çeşitli fikirleri bu yazıda bir araya getirdik. İster eğlenebilecekleri hoş bir etkinlik ister birlikte yaşayabileceğiniz unutulmaz bir aktivite olsun; en iyi Sevgililer Günü hediyesi, uğruna zaman ayırdığınız ve düşündüğünüz şeydir.

“Eşime Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim” diyorsanız, eşe sevgililer günü hediyeleri için okumaya devam edin.

Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-1 - Saç Bakım Güzellik Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Eşe Sevgililer Günü hediyesi fikirleri

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kaldı. Peki ona ne hediye alacağınızı düşündünüz mü ya da bir plan yaptınız mı? Bu yıl farklı bir sürpriz yapmak niyetinde misiniz? Öyleyse bize kulak verin. İşte eş için Sevgililer Günü hediye fikirleri.

Klasik ama romantik: Fotoğraf albümü

Fotoğraf albümü hazırlamak kulağa klişe gibi gelse de aslında zamansız bir hediye. Eşiniz için geçmişten bugüne, birlikte en mutlu olduğunuz anlara ait fotoğraflarınızın bir baskını alıp romantik bir albüm hazırlayabilirsiniz. Albüm yerine modern dekorasyon fikirlerinden yardım alarak bir fotoğraf panosu da yapabilirsiniz.

En tutkulu hediye: Parfüm

Eşine Sevgililer Günü hediyesi seçmek konusunda kararsız kalanlar yine son derece klasik olan bir hediyeden yardım alabilirler. Elbette parfümden söz ediyoruz. Bu noktada onun için zaten kullandığı parfümü veya sevdiği farklı bir kokuyu satın alabilirsiniz.

Sevgililer Günü yemeğine: Elbise

Sevgililer Günü akşamı için özel bir yemek organize ettiyseniz ne giyeceğini dert etmesinin önüne geçin. Bu ayrıca, hamile eşe Sevgililer Günü hediyesi olarak da alınabilir. Eşinizin tarzına uygun veya çok istediği bir elbiseyi satın alarak ona sürpriz yapabilirsiniz. Bu basit ama anlamlı hediye, eminiz onun da çok hoşuna gidecek.

Kolye, yüzük, bileklik gibi takılar

Konu eşe Sevgililer Günü hediyeleri olduğunda takı, şüphesiz en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Eşiniz bu takılardan hangisini daha çok kullanıyorsa onun için özel bir hediye seçin. Böylece hediyenizi sonsuza dek saklayacak ve her gördüğünde birbirinize duyduğunuz sevgiyi hatırlayacak.

Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-3 - Saç Bakım Güzellik Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Kullanışlı ve şık: Çanta

Eğer Sevgililer Günü sizin için romantizmden ziyade eşinizi mutlu etmek anlamına geliyorsa, eşe alınabilecek Sevgililer Günü hediyesi olarak çanta doğru bir seçim olabilir. Sonuçta bu aksesuar özellikle kadınlar tarafından çok fazla kullanılıyor. Bu doğrultuda onun ihtiyaçlarını düşünerek bir seçim yapmanızı öneririz. Böylece hediyeniz karşısında çok sevinecek ve kullanışlı bir hediyeye sahip olacak.

Eş için yaratıcı Sevgililer Günü hediye fikirleri

Tüm bu eş için Sevgililer Günü hediyesi önerileri, hoşunuza gitmedi mi? Daha farklı şeyler mi arıyorsunuz? Öyleyse biraz daha yaratıcı olmakta fayda var. İşte aralarından rahatlıkla seçim yapabileceğiniz yaratıcı Sevgililer Günü hediye fikirlerinden bazıları.

Festival, konser ya da sinema bileti

Eşiniz için en güzel hediye, muhtemelen birlikte keyifli zaman geçirmeniz. Bu noktada seçim tamamen yaratıcılığınıza bağlı. Birlikte gitme hayalleri kurduğunuz bir festival veya konser var mı? Ya da fanatiği olduğu futbol takımının yaklaşan bir maçı? Düşünün ve ikiniz için en doğru seçimi yapın. Onu mutlu edecek bir etkinlik planlayarak siz de bu Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılabilirsiniz.

Birlikte katılabileceğiniz bir workshop

Günümüzde heykelden pastacılığa, resimden müziğe kadar pek çok farklı kategoride keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak workshop seçenekleri mevcut. Eşine Sevgililer Günü hediyesi olarak daha yaratıcı bir şey vermek isteyenler bu seçeneği değerlendirebilir. Onu mutlu edecek şeyleri ve hobilerini düşünün. Sonra da workshop’lar arasından birlikte keyifli zaman geçireceğiniz bir tanesini seçin.

Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-5 - Saç Bakım Güzellik Eşe Sevgililer Günü Hediye Fikirleri-6 - Saç Bakım Güzellik

Romantik bir tatil

Sanıyoruz listemizdeki en romantik hediye fikri bu. Eğer zamanınız ve imkanınız varsa eşiniz için harika bir kaçamak planlayabilirsiniz. Karmaşadan ve kalabalıktan uzaklaşıp sadece baş başa kalabileceğiniz romantik bir lokasyona ne dersiniz? Üstelik bunun için sadece bir hafta sonunuzu ayarlamanız yeterli.

Hobi setleri

Eşiniz son zamanda hangi alanlara ilgi duyuyor? Yapmak istediği ancak henüz harekete geçemediği bir hobisi var mı? Düşünürseniz mutlaka doğru cevabı bulacaksınız. Onun için yaparken keyif alacağı bir hobi seti almayı düşünün. Resim, fotoğraf, ahşap boyama, seramik, makrome… Bu düşünülmüş hediye ile onu hem cesaretlendirecek hem de özel hissettireceksiniz.

Yeni bir spor dalı

Eşiniz de siz de spor yapmayı çok seviyor olabilirsiniz. Eğer durum böyleyse Sevgililer Günü için birlikte yeni bir spor dalını keşfetmeyi deneyebilirsiniz. Örneğin bu özel gün, kışın ortasına denk geldiği için kayak yapmak için son derece ideal zamanlar. Bir kayak merkezinde birkaç günlüğüne yer ayırtıp birlikte ders alabilir ve keşfetmenin, öğrenmenin tadını birlikte çıkarabilirsiniz.

Çikolata yapımı

Eşe Sevgililer Günü hediyeleri listemizin son önerisine geldik. Konu Sevgililer Günü olunca akla ilk gelen hediye çikolata olabilir. Peki bu klasikleşmiş hediyeyi satın almak yerine kendi ellerinizle yapmanızı önersek? İnternet üzerinden kolayca erişebileceğiniz bir çikolata tarifiyle eşinizi şaşırtabilir, çikolatalarınızı süslü bir sunumla sevdiğinize sunabilirsiniz. Emin olun bu lezzet doku dakikalar, onu gerçekten neşelendirecek. Çikolata yapımı, workshop’lar arasında da çok popüler. Bu nedenle birlikte bir çikolata yapımı workshop’una katılmayı da düşünebilirsiniz.

Eğer kız arkadaşa Sevgililer Günü hediyesi veya erkeğe Sevgililer Gününde ne alınır, merak ediyorsanız ilgili yazılarımızı da incelemeyi unutmayın!

Kadınlar günü hediye fikirleri yazımızdan birbirinden farklı hediye önerilerini de keşfedebilirsiniz.