0

Yılın son ayı, 4 Aralık’taki Yeni Ay ve Yay burcundaki tam tutulma ile önemli bir şekilde başlıyor. Bu son derece güçlü bir hareket. Çünkü Haziran 2020’de başlayan temaları tamamlayacak ve önümüzdeki 6 ay olacakları belirleyecek. Ayın ortalarına doğru, 18 Aralık’taki güneş tutulmasının karşı ekseninde İkizler burcunda bir Dolunay var. Bu Dolunay, Merkür gerilemesi kadar olmasa da gergin bir atmosfer oluşturacak. Dolunay enerjisi, iletişimin netliği açısından oldukça zorlayıcı. Neyse ki Kova’daki Jüpiter’den kozmik destek var, bu yüzden ortaya çıkan sorunlar bile pozitif büyümeyi teşvik edecek…

Ayın önemli tarihlerini ajandanıza eklemeyi unutmayın:

  • 4 Aralık: Yeni Ay + Yay burcunda tam Güneş tutulması
  • 18 Aralık: İkizler burcunda Dolunay
  • 19 Aralık: Oğlak burcunda Venüs retrosu
  • 21 Aralık: Güneş Oğlak burcuna geçiyor
  • 28 Aralık: Jüpiter Balık burcuna geçiyor

2020’ye girerken büyüme, daha az kısıtlama ve pozitif genişlemeye odaklanma zamanı. Yıl sonundan en iyi şekilde yararlanmak için aralık ayı burç yorumlarını keşfedin.

Aralık Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Aralık Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Aralık ayı Koç burcu yorumları

Ayın başında gerçekleşecek Yeni Ay ve Yay burcundaki tam Güneş tutulması, haritanızın yüksek öğrenim, seyahat, yasal konular ve inançlarla ilgili alanlarını etkileyecek. Önümüzdeki 6 ay süresince başka ülkeden insanlarla anlaşmalar yapmak, işinizi öğretmek, okula geri dönmek gibi konular gündeminizde olabilir.

18 Aralık’ta iletişim, kısa mesafe seyahatler, sözleşmelerle ilgili 3. evinizde, İkizler burcunda Dolunay var. Ardından 19 Aralık’ta kariyerinizi etkileyecek Oğlak burcunda Venüs retrosu başlıyor. Ne beklemeniz gerektiğini anlamak için 2013 yılına geri dönün. Çünkü bu retro, sadece 18 ayda bir ve her 8 yılda bir aynı burçta gerçekleşir. Bu süre zarfında terfi isteyebilir, mali durumunuzu yeniden değerlendirebilirsiniz.

Yıl biterken Jüpiter, 12. evinize son hamlesini yapıyor. Bu yıl Mayıs- Temmuz ayları arasında deneyimlediğiniz temaları yeniden düşünün. Jüpiter olumlu bir konumda ve size faydalı bir duygusal değişim sağlıyor.

Aralık ayı Boğa burcu yorumları

Ayın ilk haftası paylaşılan kaynaklar, evlilik, başkalarından gelen para ve Haziran 2020’de başlayan gizli gücünüzle ilgili. Evren o zamandan beri deneyimlediğiniz evrime son rötuşlarını yapıyor. Bu nedenle yaşamın bu alanlarında büyük değişiklikler bekleyin. Ayın ortasında ise paranızı kazanma şeklinizle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler ortaya çıkabilir. Kariyeriniz gelişebilir ve yükselebilir.

19 Aralık’tan itibaren sizi ileride neler beklediğine dair fikir edinmek için 2013’ü düşünün. Tamamen aynı olmasa da bazı temalar tekrarlayabilir. Bu dönemde, yaratıcılığınızı daha geniş ölçekte paylaşmak için kaynaklar almak, bir kursa katılmak veya bilginize yatırım yapmak öne çıkan temalar olabilir. Bazılarınız eski bir aşkın yeniden alevlenmesini yaşayabilir.

Ay biterken yılın başlarını düşünün. Bu dönemde ağınız aracılığıyla yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Arkadaşlıklarınız genişleyebilir, bu yüzden kendinizi ortaya koymanız çok ama çok önemli.

Boğa burçları için saç modelleri yazımız da ilginizi çekebilir.

Aralık ayı İkizler burcu yorumları

Haziran 2020’den beri önemli kişisel değişiklikler yaşadınız. Önümüzdeki 6 ay romantik ilişkiler, işle ilgili ortaklıklar gibi alanlarda son değişiklikleri yaşayacaksınız. Geçen 1,5 yılı tekrar düşünün; bu size olacaklara dair fikir verecek. Ayın ortalarına doğru bazılarınız yeni bir aşka yelken açabilir. Bazıları için ise bu, iş hayatında yeni fırsatlar ve iş birlikleri anlamına gelebilir.

19 Aralık’ta Venüs, paylaşılan kaynaklar, borçlar, kredilerle ilgili olan 8. evinizde geri hareket edecek. Bütçenizde değişiklikler, geçmiş yatırımlardan elde edilen nakit artışı bekleyin. Ay sona ererken profesyonel yaşamınızda iyileştirmeler, yeni projeler ortaya çıkabilir. 2020’ye adım atarken sizi bekleyen olumlu değişimi anlamak için yılın Mayıs- Temmuz aylarını düşünün.

Aralık Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Aralık Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Aralık ayı Yengeç burcu yorumları

Yılı yoğun bir şekilde bitirmeye hazır mısınız? Önümüzdeki 6 ay değişikliklerle ilgilenmeye ve daha motive olmaya hazırlanın. Bu sağlığınıza özen göstermek, yeni bir yoga rutinine başlamak olabilir. Ayın ortalarında gerçekleşecek Dolunay, günlük rutininizi harekete geçiriyor. Belki de sonunda iş stratejinizi değiştirecek yeni bir karar alacaksınız.

Venüs retrosunda ise geçmişten gelen potansiyel iş teklifleri alabilirsiniz. Bu dönemde yeni şeylere başlamanın iyi bir fikir olmadığını hatırlatalım. Ay sonu maneviyat, bilgelik, yüksek öğrenim, seyahatlerle ilgili 9. evinize genişleme ve büyüme getirecek. Yeni yılda harekete geçme zamanı geldi!

Aralık ayı Aslan burcu yorumları

2021’i güçlü bir kükremeyle bitirmenin zamanı geldi Aslan’lar! Yay burcundaki tam Güneş tutulması yaratıcılık, kendini ifade etme ve romantizmle ilgili 5. evinize 6 aylık bir değişim getirecek. Bu dönemde sizin için yeni fırsatlar ortaya çıkabilir, olasılıklara açık olun.

Ayın ortasında sosyal bağlantılarınız aracılığıyla iş hayatında daha iyi fırsatlar önünüze gelebilir. 19 Aralık’taki Venüs retrosuyla birlikte ise güne nasıl yaklaştığınızı gözden geçirmenin ve sizin için sağlıklı olanı bulmanın zamanı geldi. Ayın sonuna doğru; kredi, evlilik, paylaşılan finans gibi temalarda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aralık ayı Başak burcu yorumları

Yıldızların sizin için parladığı Aralık, oldukça yoğun geçecek. Ayın başındaki tutulma ev, aile ve duygularla ilgili 4. evinizi harekete geçirdiğinden ev taşımak, ailede değişiklikler, evinizi yenilemek gibi konular önümüzdeki 6 ay boyunca gündeminizde olabilir.  18 Aralık’ta kariyerinizle ilgili olan 10. evinizi harekete geçiren bir Dolunay var. Bu size kariyerinizi yükseltme fırsatı getiriyor.

Venüs retrosunda görünümünüzü tamamen değiştirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu dönemde eski ilişkiler de ortaya çıkabilir.

Yıl sona ererken ise ilişkiler ve anlaşmalar daha kolay bir hale gelebilir. Bu, yeni yılda hayatınızdaki önemli aşk, kişisel veya iş ilişkilerine şans, genişleme ve büyüme getirecek. Yeni bir yıla girerken ekip çalışmasında “ben” diye bir şey yok, “biz” var; unutmayın.

Aralık Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Aralık Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Aralık ayı Terazi burcu yorumları

Aralık, zihniyet değişikliğinin daha iyiye doğru gideceği bir ay. Yeni Ay, önümüzdeki 6 ay boyunca önemli toplantılar, müzakereler başlatan yeni bir proje karşınıza çıkarabilir. Bu döngü sırasında zihniyetinizde tam bir değişim yaşayabilirsiniz. Haziran 2020’ye geri dönün, çünkü bu, o zamandan beri deneyimlediğiniz değişiklikleri çevreleyen son aşama.

18 Aralık’ta dinamik bir Dolunay var. Uzak bir ülkeye seyahat etmek, ruhsal enerjiye odaklanmak gibi konular gündeminizde olabilir. 19 Aralık’ta başlayan retro sizi diğer burçlardan daha fazla etkileyecek. Evinize, ailenize, duygusal dünyanıza odaklanacaksınız. Bunların hepsi daha iyi olacak!

Ay sona ererken çalışma alanında kendinizi rahat hissetmeye başlayacaksınız. Bu süreçte meydana gelen gezegensel değişim çalışma yaşamınızı, rutininizi ve sağlıklı yaşama yaklaşımınızı olumlu yönde etkileyecek. Geçmişteki çabalarınızın meyvelerini vermeye başlayacağı bir zaman başlıyor.

Aralık ayı Akrep burcu yorumları

Yeni Ay, doğum haritanızın gelir, maddi kazançlar ve nakit parayla ilgili alanlarında cesur enerjiyi başlatacak. Bu 6 aylık tutulma döneminde yeni bir gelir akışı ortaya çıkabilir. Ayın ortasına doğru ortak kaynaklar, borçlar ve yatırımlarla ilgili 8. evinizi etkileyecek bir Dolunay var. Hayatın bu alanlarında ortaya çıkan yeni bilgiler, sizi kendiniz için en iyi kararı vermeye itebilir.

19 Aralık’ta ilişkilerde, iletişimle ilgili alanlarda zorluklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu süreç kimin veya neyin artık sizin için uygun olmadığı konusunda zorlu konuşmalar getirebilir. Geçmiş sorunlar su yüzüne çıkabilir, evren sizi bunları çözmeye teşvik edebilir.

Yeni yıla doğru tatmin edici bir projede çalışmak üzere yeni fırsatlar filizlenebilir. Yılı kararlılıkla bitirin.

Aralık ayı Yay burcu yorumları

Bu, sizin mevsiminiz Yay’lar! 4 Aralık’taki Yay Yeni Ay’ı benlik, kimlik ve kişilikle ilgili olan 1. evinizdeki büyük yaşam değişikliklerinin son rötuşlarını yapıyor. Bu temalar tanıdık geliyor değil mi? Bu 6 aylık süre boyunca deneyimlediğiniz tüm kişisel gelişimi bir araya getirerek özgün benliğinizden daha fazlasını bekleyebilirsiniz.

18 Aralık’taki Dolunay, yeni iş birliklerini ortaya çıkarabilir. Yeni anlaşmalarla ilgili ayrıntıları tartışmak için pozitif kozmik enerjiden yararlanın. 19 Aralık’ta evren sizi mali durumunuzu kontrol altına almaya zorluyor. 28 Aralık’ta yönetici gezegeniniz Jüpiter, Balık burcundaki diğer yuvasına dönecek. Ev, aile ve duygusal dünyanızla ilgili 4. evinize büyüme ve genişleme getiren bu yılın Mayıs- Temmuz aylarında, bu enerjinin bir ön izlemesini izlediniz. Bu dönemi tekrar düşünün. Doğal iyimserliğinizden yararlanarak 2020’yi karşılamanın zamanı geldi.

Aralık Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Aralık Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Aralık ayı Oğlak burcu yorumları

Son 1, 5 yılda deneyimlediğiniz değişiklikler özeldi, sizin için oyunun kurallarını değiştirdi. Önümüzdeki 6 ay boyunca evren sizin için son rötuşları yapacak. 18 Aralık’taki Dolunay ile yoğun bir enerji dalgası hissedebilirsiniz. Ay, parayla ilgili 2. evinizi etkileyeceğinden, bu özellikle hayırlı bir zaman. Çalışmak ve işe odaklanmak için harika bir dönem ama mola vermeyi de unutmayın.

19 Aralık’taki Venüs retrosu da sizin için önemli. Bu gerileme benliğinizin, kimliğinizin 1. evinde gerçekleşecek. Eski yaraları çözmeye, parayı harcama şeklinizi yeniden düşünmeye hazırlanın. Yıl sona ererken dikkatiniz cüzdanınızdan uzaklaşacak ve sözleşmeler, iletişim ve sosyal hayatınız yoluyla büyümeye odaklanacak. Kendinizi başkalarına nasıl ifade edeceğinizi çevreleyen bir gelişim yılına hazır olun!

Aralık ayı Kova burcu yorumları

Yılın son ayına girerken sizi bekleyen çok fazla şey var. 4 Aralık’taki Yeni Ay umutlar, hayaller, arkadaşlar gibi alanlara enerji getirecek. Arkadaşlarınızın yardımıyla 6 ay boyunca sahip olduğunuz vizyonu da değiştireceksiniz.

Ayın ortalarına doğru iş hayatında olumlu fırsatlar karşınıza çıkabilir. 19 Aralık sizin için çok önemli. Bu dönemde para, aşk ve ilişkileri çevreleyen temalarda kozmik bir temizlik bekleyin. Hayatın bu alanlarında 2013’te yaşadıklarınızı düşünün. Ayrıca daha içe dönük hissedebilir ve bu temizliğe zaman ayırabilirsiniz.

Ayın son günlerindeki gezegen hareketliliği, odağınızı kişisel gelişime çeviriyor. Bu pozitif enerji para, finans ve gelir sektörünüze etki edecek. Yeni yıl boyunca kendinize gelir yaratmanın farklı yollarını keşfedeceksiniz.

Aralık ayı Balık burcu yorumları

Ayın ilk günleri, Haziran 2020’de başlayan tutulma döngüsünden bu yana deneyimlediğiniz kariyer değişikliklerinin kapanışını başlatacak. Önümüzdeki 6 ay içinde daha uyumlu bir role adım atma zamanı.

Ayın ortalarında evinizle meşgul olmaya hazır olun. Çoğunuz için profesyonel dünya, geri planda kalabilir. Sizin için duygusal olarak doğru olanı seçerek önemli bir kararla karşı karşıya kalabilirsiniz. 19 Aralık’ta geçmişten gelen bağlantıların yapısını gözden geçirmek ve gelecek hedefleriniz sizin odak noktanızdaki temalar.

Yıl özellikle burcunuz için olumlu bir notla bitiyor. Yönetici gezegeniniz Jüpiter, nihayet burcunuza geçiyor. Bu sadece 12 yılda bir olur, bu yüzden heyecanlanın ve bu dönemden tam olarak yararlanın. Yeni yıla girerken kimliğinizi çevreleyen olumlu gelişime hazırlanın. 2022’de yeni fırsatlar sizi bekliyor.