0

Hayatınızdaki erkekler için mükemmel hediyeyi bulmak maalesef çok da kolay olmuyor. Hediye almadan önce günlerce düşünüp sonunda o güvenli alanın dışına çıkmadan klasikleşmiş seçeneklere yöneldiğiniz mutlaka olmuştur. Bu sefer yapacağınız tercih ile onları hem sevindirin hem de şaşırtın.

Önce, bu kişinin hobilerini, sevdiği şeyleri, yapmaktan keyif duyduğu aktiviteleri düşünün ve şimdi yazımızı okumaya devam edin.

Erkekler İçin Hediye Önerileri -1 - Saç Bakım Güzellik Erkekler İçin Hediye Önerileri -2 - Saç Bakım Güzellik

Bakımına Düşkünler

Hediye alacağınız kişinin bu kategoride olduğunu düşünüyorsunuz, çok şanslısınız. Alternatifiniz oldukça fazla. Saç şekillendirme ürünleri, saç ve sakal bakım setleri, yeni çıkan banyo ürünleri, cilt bakım setleri gibi seçenekler onu oldukça mutlu edecek.

Dilerseniz, seveceğini düşündüğünüz ürünleri toplayıp, hoşunuza giden bir kutuyla kendi setinizi bile oluşturabilirsiniz. Kendi hediye kutunuzu oluştururken, Toni&Guy ürünlerine de bir göz atmayı unutmayın.

Gezginler

Hediye alacağınız erkek, doğa yürüyüşlerini, kamp yapmayı ve gezmeyi seviyorsa, seçenekleriniz oldukça bol. Taşınabilir bir kamp ateşi çanağı, termos, yürüyüş ayakkabısı, uyku tulumu, kamp sandalyesi belki de eski bir pusula...

Bütçenize göre size en yakın gelen seçeneğe yönelebilirsiniz.

Erkekler İçin Hediye Önerileri -3 - Saç Bakım Güzellik Erkekler İçin Hediye Önerileri -4 - Saç Bakım Güzellik

İşkolikler

Sanıyoruz ki en güvenli seçenekleri barındıran ve aşağıda önerdiğimiz hediyelerden birini verdiğinizde mutlu olmama ihtimali olmayan kişiler, işkolikler.

İsminin yazdığı bir ajanda, kişiselleştirilmiş bir kalem, özel bir telefon veya kulaklık kılıfı tercihiniz hayatınızdaki erkeğe kendini oldukça özel hissettirecek.

Bonus: Sevdiği bir kitabın eski baskısını, okuduğu bir derginin ilk sayılarından birini veya işiyle ilgili özel bir kitabı bulma fikrini de bir düşünebilirsiniz

Teknoloji ve Oyun Severler

Hayatınızdaki erkek teknoloji düşkünü ya da oyun oynamayı seven biriyse yeni çıkan bir oyunu satın almanız bile havalara uçmasını sağlayacaktır. Yine de biraz özel hissettirmek istiyorsanız; uzun zamandır istediği yeni çıkan bir hoparlör ya da kulaklık, oyun oynama koltuğu, boyun yastığı, masaj aleti gibi alternatifleriniz de var.

Erkekler İçin Hediye Önerileri -5 - Saç Bakım Güzellik Erkekler İçin Hediye Önerileri -6 - Saç Bakım Güzellik

Keşif Tutkunları

Yeni şeyler denemeyi seven, birden çok hobisi olan, öğrenmeye açık birine hediye alıyorsanız seçenekleriniz sınırsız.

Tabii doğru zaman ve küçük bir araştırmayla hediye alacağınız kişiye unutulmaz anlar yaşatabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yakın tarihlerdeki etkinlikleri araştırmak olsun. Bir tadım kursu ya da dans etkinliği bulabilirsiniz. Bunların yanında; bir eşya yapma kiti, yemek yapma seti de ilk seçeneklerinizden biri olabilir. Hediyenin yanı sıra yeni bir yeri veya mekanı keşfetmesini sağlayacak bir plan da kulağa oldukça iyi gelmiyor mu?