0

Denim kumaşının artık sadece hafta sonu gardıropları ile sınırlı olmadığını ve couture koleksiyonlarında karşımıza çıkan seçenekleri ile kırmızı halıda bile giyilebileceğini biliyoruz.

Bu noktada siz de denimi gece dışarı çıkmak için kullanmak isterseniz, aksesuarlar ile stilinize güncellik katmaya dikkat edin. Boncuk veya işlemeli yerine metalik aksesuarlara yönelerek kıyafetinizi daha zengin gösterebilirsiniz.

Tulumunuza Göre Saç Modelleri-1 - Saç Bakım Güzellik Tulumunuza Göre Saç Modelleri-2 - Saç Bakım Güzellik

Denimin casual görünümünü dengelemek içinse saçlarınızı geriye doğru tarayıp ensenizde minik bir topuz yapın. Saç modelinizi sabitlemek içinse TONI&GUY Esnek Tutuşlu Saç Spreyi kullanabilirsiniz.

Gün içinde rahatlıkla hareket edeceğiniz bir tulum istiyorsanız etek tulum modellerini deneyebilirsiniz. İçine basic bir tişört giyerek hemen hazır hale gelebileceğiniz bu tulum ile sokağa çıktığınız günlerde, saçlarınızı doğal haline bırakabilirsiniz.

Tulumunuza Göre Saç Modelleri-3 - Saç Bakım Güzellik Tulumunuza Göre Saç Modelleri-4 - Saç Bakım Güzellik

Tatildeyseniz zaten o süre zarfı boyunca makyaj yapmadınız ve saçlarınızın da doğal halinde kalmasını istiyorsunuz. Görünümünüzü tamamlamak için nude veya beyaz renklerde bir tulum giyebilirsiniz.

Desenli tulum modelleri tercih ettiğiniz zamanlarda, saçınızı atkuyruğu veya dağınık bir topuz yapabilirsiniz. Bu sayede uzun saçlarınızın kıyafetinizin önüne geçmesine engel olup kıyafetinizdeki desenleri ön plana çıkarmış olursunuz..

Eğer desenli tulumunuz uzun kollu ise tulumunuzu tamamen giymek yerine, üst kısmını bir gömlek gibi belinizde bağlayabilirsiniz. Görünümünüzü beyaz bir tişört ile destekleyip bohem bir havaya bürünmek için saçlarınızı açık bırakıp fötr bir şapka takabilirsiniz. Bu noktada Yeni Başlayanlar İçin Şapka Rehberimize göz atın.

Ayrıca Spor Kıyafetlerinizi Trendlere Uygun Seçin yazımız ilginizi çekebilir.