0

Mart ayı, oldukça yoğun bir ay olacak. Şu anda Balık mevsiminin tam ortasındayız, duygularımızda yüzüyor ve şefkat, bağışlama gibi alanlara odaklanıyoruz. Ruh halimiz ise yaratıcı ve kaprisli. Mart ayının astrolojisi 2 Mart’ta Balık burcundaki, şans ve fırsat gezegeni Jüpiter ile güçlü bir bağlantı oluşturan Yeni Ay ile başlıyor. Mucizeler beklemekten ve hayallerinizin peşinden gitmekten korkmayın! Ayrıca şu önemli tarihleri de ajandanıza mutlaka ekleyin:

  • 5 Mart: Venüs ve Mars, Kova burcuna geçiyor. Bu, hissedilir bir enerjisel değişim demek. Her zamanki rutinlerinizden ve kalıplarınızdan uzaklaşmak, ilişkilerinize nasıl fayda sağlayabilir? Keşfedilmemiş bölgelere girmeyi arzulayabilirsiniz.
  • 18 Mart: Başak burcundaki Dolunay, sınırları ve günlük ve rutininizi daha derinden yansıtmanızı istiyor. Sınırlayıcı hissettiren ilişki kalıplarından kurtulmaya hevesli olabilirsiniz.
  • 20 Mart: Güneş, Bahar Ekinoksu’na denk gelen bu tarihte Koç burcuna giriyor. Eğer yeni yıl kararlarınızı hayata geçiremediyseniz işte ikinci şans!
  • 31 Mart: Koç burcunda Yeni Ay. Son olarak bu dinamik enerji, arzularınızın peşinden gitmeniz için sizi cesaretlendiriyor. Yeni başlangıçlar hemen kapıda!

Tüm bu gezegensel dizilimlerin burcunuza etkilerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Mart Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Mart Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Mart ayı Koç burcu yorumları

Balık mevsiminde gezinirken kendinizi yalnızlık için daha istekli bir alanda buluyorsunuz. Bununla birlikte 3 Mart’ta kariyeriniz ve ilişkilerinizde bazı iç karartıcı dinamikler su yüzüne çıkabilir. Uzun süredir kontrol edilemeyen gölge taraflarla yüzleşme zamanı geldi. 6 Mart’taki Kova geçişi arkadaşlarınız tarafından yönlendirildiğiniz ve motive olduğunuz bir dönemi temsil ediyor.

Ay ortalarına doğru ise enerjinizin tükendiğini hissedebilirsiniz. Dinlenmeye zaman ayırın, birkaç gün sonra Dolunay size daha iyi bir iş- yaşam dengesi bulmanız gerektiğini hatırlatacak. 20 Mart’ta Güneş burcunuza geçiş yapıyor. Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun. Ayın sonunda ihtiyaçlarınıza ve kalbinizin arzularına odaklanmanız gerek. Artık size hizmet etmeyen şeyleri bırakın ve kendinizin daha özgün versiyonuyla uyum içinde ilerleyin.

Mart ayı Boğa burcu yorumları

2 Mart’ta Balık burcundaki Yeni Ay, haritanızın dostluklar, topluluklar, umutlar ve hayaller gibi alanlarda başlangıç yaratarak enerjiyi güçlendiriyor. Ardından tüm enerjiniz kariyerinize kayıyor. Kendinizin yeni bir versiyonunu yaratma motivasyonuna sahipsiniz. Yaratıcılığınız tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve diğerleri bunu fark ediyor.

Ayın ortasına doğru bir grup meditasyonuna çağırıldığınızı hissedebilirsiniz. Sezgileriniz aktif, bu yüzden aldığınız kozmik yanıtlar karşısında şok olabilirsiniz. Evrenden gelen işaretlere dikkat edin. Başak Dolunayı, yaratıcı veya romantik bir çıkışa işaret ediyor. Bu, yaratıcı dürtülerinizi dikkate alma ve özellikle romantik ilişkilerde sınır koymanın size hizmet ettiğini kendinizi hatırlatma şansınız.

Ay sonunda tüm ilişkiler, bir darbe almış gibi hissedebilir. Bol miktarda enerji akışı yok. Bu da bir yeniden ayarlama çağrısı. İkinci plana attığınız konuları tartılmak için zaman ayırın. Ayrıca 31 Mart Koç Yeni Ay’ı, sizi dinlenmeniz ve ruhsal uygulamalarınız hakkında yeni bir bakış açısı aramaya davet ediyor. Eğer bunu düşünmez ve değiştirmezseniz muhtemelen hayat değiştirecek, bizden söylemesi.

Mart ayı İkizler burcu yorumları

Ayın başında enerjiniz tamamen kariyeriniz ve itibarınıza odaklanıyor. Ayrıca duygusal dünyanızda da şiddetli bir değişim hissedebilirsiniz. Bastırılmış acılarınız yüzeye çıkabilir. Onlarla savaşmak yerine kabul edin ve sevdiğiniz birine güvenin.

Ayın ortalarına doğru dikkatiniz evinize dönüyor. Kişisel ve kamusal yaşamınız arasında etkili sınırlarınız var mı? Dolunay sizi daha dengeli bir çalışma programı benimsemeniz için uyarıyor. 20 Mart’tan sonra sosyal etkileşim ruhunuz canlanıyor; bu dönemde arkadaşlarınıza bolca zaman ayırabilirsiniz.

Ay sonunda zihninizin derin korkularla dolduğunu hissedebilirsiniz. Bu rahatsız edici enerjiyi kullanın: Artık özgürleşmenin ve bakış açınızı değiştirmenin zamanı geldi. Geleceğiniz için tohumlar ekin ve hedeflerinizi paylaşan başka insanlarla bir topluluk oluşturun.

Mart Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Mart Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Mart ayı Yengeç burcu yorumları

Ayın ilk günleri seyahat etmek ya da merakınızı cezbeden bir alanda niyet belirlemek için mükemmel. Ayrıca iç dünyanız yeni bir başlangıç yapacak. Duygusal geçmişinizi yansıtmanızı isteyen bir enerji söz konusu. Güvendiğiniz birine karşı savunmasız kalmanıza izin vermek, bu zamanda sizin için etkili bir yol.

Ay ortalarına doğru meditasyon yapıyorsanız evrenden size çeşitli işaretler gelebilir. Dolunay, ailenizle ilgili size şok edici haberler getirebilir. Ayrıca 20 Mart’tan sonra tüm odağı kariyerinize çeviriyorsunuz. Tüm gözler üzerinizde. Bu dönemde daha fazla tanınabilirsiniz.

Ayın sonunda kariyerinizle ilgili haberler geliyor. İşyerinde değişiklik için istekliyseniz tam zamanı. Eğer değişime hazırsanız, yeni bir fırsatı aramak için güçlü bir dönem.

Mart ayı Aslan burcu yorumları

Balık Yeni Ay’ı haritanızın diğer insanların kaynaklarını yöneten bölgesinde şanslı Jüpiter ile bağlantı kuruyor ve size bazen başkalarına güvenmenin faydalı olduğunu hatırlatıyor. Ayın ilk günlerinde iş- yaşam dengeniz bir duvara çarpabilir. Günlük rutininiz sizi çok bunaltıyorsa programınızı tekrar gözden geçirmenin tam zamanı.

Ay ortalarına doğru dinlenmek için zaman ayırın, içgörülerinize güvenin ve sezgilerinizi dinleyin. Dolunay size değerinizi hatırlatacak ve finansal bir fırsat getirecek. Unutmayın, siz tüm bunlara değersiniz.

Ay sonunda ise etkileşimlerde dikkatli olmanızda fayda var, tepki vermeden önce iki kez düşünün. Ayrıca ay size fırsat vaadiyle sona eriyor. Haritanızın eğitim, seyahat ve risk almayı yöneten alanlarında yeni başlangıçlar var. Bakalım sıradaki hangi macera?

Mart ayı Başak burcu yorumları

Ayın ilk günlerinde partner olmanın sizin için ne anlama geldiğini derinlemesine düşünüyor olabilirsiniz. Yeni Ay size sevgi ve şansla geliyor. Eğer aşkı arıyorsanız bu ay sizin için olağanüstü büyülü. Partneriniz varsa, ilişkinize yeni bir soluk getirmenin tam sırası.

Ayın ortalarında yaratıcı ve romantik enerjiye kapılıp gidebilirsiniz, bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Burcunuzdaki Dolunay, kendinizin uyumlu hissetmeyen bir versiyonunu serbest bırakmanızı sağlayacak. Ayrıca kişisel bir hedef konusunda da sonuca ulaşabilirsiniz.

Ay sonunda ise başkalarından sakladığınız daha fazla yönünüzü paylaşabilirsiniz. Bir iş arkadaşı ya da patronla ciddi bir konuşma var. Gerilim ve baskı hissedebilirsiniz, ancak bu kozmik hız tümseğiyle başa çıkmak için yeterli güce fazlasıyla sahipsiniz.

Mart Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Mart Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Mart ayı Terazi burcu yorumları

Balık mevsimi sizin için bir karışıklık zamanı gibi gelebilir. Ancak ayın ilk günlerindeki Yeni Ay, enerjinizi nasıl harcamak istediğinize bakmanızı söylüyor. Ayrıca bugünlerde özellikle ailenizle ilgili geçmiş acıları ortaya çıkarmak için daha cesur hissedebilirsiniz. Bu, sorunları daha derin ele alma zamanı.

Ayın ortalarına doğru kendinizi dağılmış hissediyorsanız hırpalamayın. Dinlenmeye daha fazla zaman ayırın. Dolunay yalnızlık ihtiyacınızı artırıyor. Fazladan duygusal hissedebilirsiniz, ancak bunun daha yüksek bir amaca hizmet edeceğini bilin.

Ay sonunda odağınız ilişkilere kayıyor. Romantik bağlantıları derinleştirmek ve sevdiklerinizle zaman geçirmek için harika bir dönem. Aşkı çağırmak ve halihazırda biriyle olan bağınızı derinleştirmek için bu şansı kaçırmayın.

Mart ayı Akrep burcu yorumları

Ayın ilk günlerindeki enerjiyi, o kitabı yazmak, o eseri yaratmak ya da hayatınızda kaçırdığınız eğlenceden faydalanmak için kullanın. Ayrıca aralık ve ocak aylarında olanları bir düşünün. O zamandan beri sizin için hangi temalar ön planda? Bu, iletişim için yoğun bir zaman, ancak bu dönemde yapbozun son parçası ortaya çıkacak.

Ayın ortalarına doğru sezgileriniz bunaltıcı olabilir. İnsanların eylemlerine dikkat edin ve kelimelerin yeterli kanıt olmadığını unutmayın. Dolunay, odak noktanızı arkadaşlıklarınıza getiriyor. Arkadaşlıklarda sınırlar koymak zor olabilir ama eğer bunlar karşılıklı değilse, şimdi yeniden tasarlama zamanı.

Ay sonunda odağınız işe kayıyor. Sağlıklı bir iş- yaşam dengesi kurduğunuzdan emin olun. Ayın son günündeki Yeni Ay, sizi programınızı sıfırlamaya davet ediyor. Çalışmak için yaşamıyorsunuz, bu yüzden hayatınızın sunduğu her şeyin tadını çıkarmaya zaman ayırın. İş bekleyebilir.

Mart ayı Yay burcu yorumları

Ayın ilk günlerindeki Yeni Ay, aile yapınızın nasıl görünmesini istediğinizi yeniden keşfetmenizi istiyor. Sizi güvende hissettiren şey ne? Ev ortamınızda konforunuzu nasıl tanımlarsınız? Bunları düşünün. Ardından odağınız kamusal ve özel hayatınız arasındaki itme- çekme konularına kayabilir. Aileniz veya işinizle ilgili haberler gelen kutunuza, DM’lerinize veya kısa mesajlarınıza düşebilir.

Ay ortasındaki Dolunay, yine aile hayatınız ve iş hayatınız arasındaki ayrıma dikkat çekiyor. Bu dönemde hayatınıza daha fazla eğlence katmakla ilgilenebilirsiniz. Haritanızın yaratıcılık, doğurganlık, romantizmi yöneten alanlarında yeni başlangıçlar var. Ayın son günündeki Yeni ay, zevk arama yollarınızın aslında en güçlü sihriniz olduğunu hatırlatıyor.

Mart Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Mart Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Mart ayı Oğlak burcu yorumları

Ayın ilk günlerinde geçmişinize gömülü sırlar ortaya çıkabilir, bu kulağa eğlenceli gelmese de oldukça iyileştirici olabilir. Ne kadar çok teslim olursanız sorunları o kadar geride bırakırsınız. Ardından ruh haliniz değişiyor ve mali durumunuz size yeni bir döngü sunuyor. Finansal hayallerinizin peşinden gidecek yaratıcı ruha sahipsiniz, bu enerji hedeflerinize bağlı kalırsanız size etkili sonuçlar vadediyor.

Ay ortalarına doğru yanlış iletişimlere açıksınız. Bu nedenle dikkatli olun. Dolunay’la birlikte risk alma ve macera geliyor. Yeni bir şey deneme çağrısı yaşayacaksınız. Kendinizi sınırlamayın.

Ay sonunda ise zihinsel enerjiniz iç dünyanıza odaklanıyor. Bu süre zarfında ortaya çıkan her şeyi çözmek için zamanı ve alanı hak ediyorsunuz.

Mart ayı Kova burcu yorumları

Mart, sizin için çok dönüştürücü bir ay. Ayın ilk günleri şans ve fırsatlarla dolu. Niyetler belirlemek ve bollukla ilişkinizi değiştirmek için mükemmel bir zaman. Kendinizle konuşma şekliniz önemli, eğer sizi yenilgiye uğratan kalıplara yaslandığınızı fark ederseniz, özgür kalmanın zamanı gelmiş demektir.

Ayın ortalarına doğru bazı ağır hisler gelebilir. Korkularınız ve savunmasızlıklarınızı bol bol görebilirsiniz. Başkalarının desteğine başvurmayı deneyin, her şeyi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz.

Ay sonunda ise sorumluluklar altında ezilmiş hissedebilirsiniz. Bunun geçeceğini bilin ve diğerlerinin size olan güveninin bir hatırlatıcısı olduğunu anlamaya çalışın.

Mart ayı Balık burcu yorumları

Bu sizin mevsiminiz Balık’lar! Ayın ilk günlerindeki Yeni Ay sizi yeniden başlamaya davet ediyor. Hangi parçalarınızı serbest bırakmaya hazırsınız? Aynaya baktığınızda gördüğünüz versiyonunuzla, değerlerinizle nasıl yeniden var olabilirsiniz? Bu Yeni Ay, kozmik bir sıfırlama ve güven artışına işaret ediyor.

Ayın ortalarına doğru ilişki konuları gündeminizde. Dolunay, değişim ve bitişlere gebe. Daha iyi sınırlar belirleyin, bunu ilişkinizin bir sonraki aşaması için gerekli bir dönem olarak düşünün.

Ay sonunda kendinize fazla yüklenebilirsiniz. Kendinize ne söylediğiniz önemli. Biliyoruz, toksik pozitifliğe tahammülünüz yok ama bu dönemde kendinize karşı acımasız olmaya yatkınsınız. Bu nedenle biraz anlayışlı olmayı deneyin. Ayrıca iş veya mali durumunuzla ilgili haberler de alabilirsiniz.