0

Bir zamanlar rahatlığı sebebiyle belki de sadece antrenmanlarda giyilen tayt, son yılların en trend parçası. Zaman zaman popülaritesi azalsa da özellikle 2020’de pandeminin rahatlığı ön plana çıkarmasıyla birlikte yeniden sahnedeki yerini aldı. Öyle ki dünyaca ünlü markaların defilelerinde bile bu parçayı sık sık görmeye başladık. Eğer siz de 2021 trendlerini kaçırmak istemiyorsanız taytlarınızı kaldırdığınız yerden çıkarmanın tam sırası.

Tamamlayıcı olarak gardırobunuza yeni bir şeyler ekleyecekseniz bu stil önerileri size ilham olabilir.

Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-1 - Saç Bakım Güzellik Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-2 - Saç Bakım Güzellik

Blazer ceket

Taytla kombinleyeceğiniz modern bir blazer hem maskülen tavrı hem de çabasızlığı ile oldukça ideal. Bu kombini günlük olarak giyebileceğiniz gibi özel davetlere katılırken de tercih edebilirsiniz. Ayrıca büyük beden bir blazer’ı kemer ile kullanarak belinizi vurgulayıp bacak boyunuzu daha uzun gösterebileceğinizi de unutmayın.

Postal bot

Postal botlar, son dönemin en trend parçalarından biri. Jean pantolon ve eteklerle benzersiz bir uyum yakalamayı sağlayan bu stil sahibi botlar, paçaları içine sıkıştırılmış taytlarla da oldukça şık görünüyor. İster bağcıklı ister düz iki farklı modeli de bu sezon tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz. İkiliyi trençkot ilavesiyle daha zamansız bir stile de getirmek mümkün.

Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-3 - Saç Bakım Güzellik Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-4 - Saç Bakım Güzellik

Süveter

Pandemi rahatlığı trend haline getirdi demiştik. Moda dünyası bu yıl sadece şıklığı değil konforu ve sıcaklığı da önemsiyor. Bu yüzden geçmiş yıllarda kullandığımız süveterler şimdilerde birçok farklı modeliyle vitrinlerde. Siz de taytınızı salaş bir tişört ve süveterle tamamlayabilir ve trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Maxi boy ceket & kaban

Maxi boy ceket ve kabanları son iki senedir her yerde görüyoruz. Bu yıl da popülaritesini koruyan bu önemli stil parçaları, taytlarla oldukça şık bir uyum yakalıyor. Birçok farklı modele ve çeşide sahip olan kaşe kabanlar, özellikle oversize modelleri ile sokak stilinin vazgeçilmezi olmuş durumda.

Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-5 - Saç Bakım Güzellik Hem Rahat Hem Şık: Taytla Giyebileceğiniz 6 Parça-6 - Saç Bakım Güzellik

Beyaz gömlek

Sade ama modern bir görünüm için taytınızı oversize bir beyaz gömlek ile kombinleyin. Gardırobunuzun en kurtarıcı parçası, formel dünyadan günlük stile kilit bir rol oynuyor. Taytla kombinlediğinizde ise beyaz anında sporlaşıyor.

Örgü kazak

Kışın başrolü örgü kazak, taytla kombinleyebileceğiniz diğer parçalar. Eğer bot veya çizmeleriniz taytınız ile aynı renkte olursa bacak boyunuz daha uzun görünecek. Çizmelerinizin içine kazağınızın renginde bir çorap giyerek ve hafifçe görünmesini sağlayarak farklı bir dokunuş yapabilirsiniz.

Yaz Gardırobunuzu Şimdiden Oluşturun başlıklı yazımıza da göz atmayı unutmayın.