0

Sevgililer Günü yaklaşırken bu özel günü genelde dışarıda plan yaparak geçiren çiftler bir parça üzgün olabilir. Çünkü bu yıl, pandemi sebebiyle randevunuzu belki de öncekilerden farklı olarak evde geçirmeniz gerekiyor. Yine de üzülmeyin, çünkü birbirinize sevginizi hissettirmenin ve birlikte evde romantik zaman geçirmenin birden fazla yolu var. Henüz plan yapmadıysanız önerilerimize mutlaka göz atın.

Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-1 - Saç Bakım Güzellik Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-2 - Saç Bakım Güzellik

İlk buluşmanızı canlandırın

Birbirinizin gözlerine ilk baktığınız anı hatırlıyor musunuz? Eğer cevabınız evetse o anı yeniden canlandırın ve gerekirse değiştirin. Örneğin baş başa ilk yemeğinizi yediğiniz restorandan veya benzerinden paket servis planlayın. Veya bir parkta tanıştıysanız orada yürüyüşe çıkın. Bu noktada yaratıcılığı size bırakıyoruz. Tek yapmanız gereken ilk buluşmanıza benzer detayları, bu özel günün içerisine de yaymak.  

Sevdiğiniz çift arkadaşlarınızla çevrimiçi görüşme ayarlayın

Dışa dönük bir çiftseniz ve pandemi koşullarından biraz sıkılmış hissediyorsanız bu öneri tam size göre. Sevgililer Günü akşamı için tıpkı sizin gibi düşünen çift arkadaşlarınızla çevrimiçi bir görüşme ayarlayın. Hatta bu toplu randevu için hepiniz güzel bir sofra kurun ve yemeğinizi birlikte yiyormuşcasına anın tadını çıkarın.

Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-3 - Saç Bakım Güzellik Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-4 - Saç Bakım Güzellik

Kısa bir film ile günü ölümsüz kılın

Akıllı telefonunuz varken yetenekli bir yönetmene kimin ihtiyacı var? Hayatınızın yönetmeni olun ve Sevgililer Günü akşamı için birlikte geçirdiğiniz bu özel günü filme alın. Gün içinde ne isterseniz yapın; belki birbirinizle ilgili tatlı ve özel itiraflar paylaşır belki de dışarıda dolaşırken birbirinizi kayda alırsınız. Ne olursa olsun günün sonunda bu romantik filmi izlerken çok eğleneceksiniz.

Yıldızları seyredin

Biliyoruz, şehrin ışıkları altında yıldızları görebilmek pek kolay olmuyor. Yine de nereye baktığınızı bilmeniz için yararlanabileceğiniz pek çok mobil uygulama var. Gökyüzünün altında bir akşam yürüyüşü yapın veya perdelerinizi açıp takımyıldızlarını arayın. Bu keyifli ana güzel bir müzik ve sıcak içeceklerle romantizm katın.

Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-5 - Saç Bakım Güzellik Pandemi Koşullarında Bir Sevgililer Günü İçin 7 Fikir-6 - Saç Bakım Güzellik

Uzun bir araba yolculuğu yapın

Yaşadığınız yerden fazla uzaklaşamasanız bile Sevgililer Günü’nde keyifli bir yolculuk yapmanız mümkün. Benzin deponuzu doldurun, sevdiğiniz atıştırmalıklar hazırlayın ve şehirde gezintiye çıkın. Eminiz yakınlarınızda keyifli rotalar vardır. Gezintinize güzel bir park veya kamp alanı gibi sessiz bir alanda mola verebilir, hava izin veriyorsa biraz dışarıda zaman geçirebilirsiniz.

Birlikte bir şeyler inşa edin

Elbette somut bir şeyden söz ediyoruz. Yine de birlikte yapacağınız o şey, evinizde size daima bu güzel günü hatırlatacaktır. Bunun için Sevgililer Günü gelmeden önce bir model kiti sipariş edin. Bu bir model uçak, araba veya robot olabilir. Seçim yaparken ortak zevklerinizi göz önünde bulundurmanızda fayda var. Sonra sevdiğiniz içecek eşliğinde üretime geçin. Hem kaliteli zaman geçirecek hem de çok eğleneceksiniz.