0

Öncelikle tüm burçlara mutlu yıllar! Yıl başlarken Oğlak mevsimindeyiz. Kozmik havadaki bazı önemli gerilemeler nedeniyle büyük bir enerjisel yavaşlamaya hazırlıklı olun. Oğlak burcunda bir Venüs retrosu gerçekleşecek ve 2 Ocak’ta aynı burçta bir de Yeni Ay olacak. Bu ay dış görünüşünüzde herhangi bir değişiklik yapmak pek de harika bir fikir olmayabilir.

Neyse ki şans, büyüme ve refah gezegeni Jüpiter, yıl başlarken Balık burcunda. 2021 yılının Mayıs- Temmuz ayları arasında deneyimlediğiniz şeyleri düşünün; bu konularda şu anda daha fazla ileriye doğru hareket ve büyüme bekleyebilirsiniz.

Ayın ortalarına doğru, 14 Ocak’ta iletişim gezegeni Merkür, Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Ardından 17 Ocak’ta Yengeç burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Yeni sözleşmeler veya önemli toplantılar yapmak için iyi bir zaman değil. 19 Ocak’ta Ay’ın karmik Kuzey ve Güney düğümleri Boğa ve Akrep burçlarına geçmesiyle eski döngülerin sona ermesi, finans, aşk gibi alanlarda gelişmeler ve önümüzdeki 18 boyunca bolluk yaratmak gibi etkiler bekleyebilirsiniz.

Kova burcunun yönetici gezegeni Uranüs 18 Ocak’ta Kova mevsimini başlatırken doğrudan Boğa burcunda hareket edecek. Kova’daki Güneş Uranüs’ün öngörülemeyen enerjisini harekete geçirecek. Ve çok ihtiyaç duyulan ileri hareketi teşvik edecek…

Burcunuza özel Ocak ayı burç yorumları için okumaya devam edin.

Ocak Ayı Burç Yorumları-1 - Saç Bakım Güzellik Ocak Ayı Burç Yorumları-2 - Saç Bakım Güzellik

Ocak ayı Koç burcu yorumları

Ayın başındaki Oğlak Yeni Ayı, kariyerinizde yapısal değişiklikler yapmak üzerine odaklanıyor. Yeni bir işe başlamak, unvanınızı değiştirmek, bulunduğunuz yerde lider olmak gibi temalar sizin için tezahür edebilir. Bu değişiklikler iyi olsa da gerilimsiz olmaz ve eskiyi geride bırakmanızı gerektirebilir.

14 Ocak’ta gerçekleşecek yılın ilk Merkür retrosunda eski sevgililerinizin yeniden ortaya çıkmasını bekleyin. Ayrıca iletişim konularında da fevri davranmamaya çalışın. 17 Ocak Yengeç Dolunayı haritanızın ev, aile ve duygusal dünya alanlarını aydınlatıyor. Tadilat, taşınma gibi konuları deneyimleyebilirsiniz.

Ayın sonlarına doğru beklenmedik harcamalara hazır olun ve online bankacılık şifrelerinizin güvenliğini teyit edin.

Ocak ayı Boğa burcu yorumları

Yıl başlarken işler gecikmiş gibi görünse de bazı atılımlar var. Sizin için yıl yüksek bilgi, uluslararası meseleler ve bilgelikle ilgili 9. evinizi etkileyen Oğlak Yeni Ayı işe başlıyor. Bilginizi artırmanın tam sırası.

14 Ocak Merkür retrosu profesyonel yaşam ve kariyerle ilgili 10. evinize enerjik bir yavaşlama getirecek. Bu yeni pozisyonlar için iyi bir dönem değil. Bunun yerine neleri iyileştirebileceğinize odaklanın.

17 Ocak Yengeç Dolunayı iletişim ve düşünceyle ilgili 3. evinizde. Ay’daki Yengeç umutlar, hayallerle ilgili 11. evinizde Balık burcundaki Neptün ile büyülü bir bağlantı kuracak. Önemli toplantılar, evrak işleri ve anlaşmalar sizin için odak noktası olabilir. Yeni fırsatlar kapınızda!

19 Ocak’ta Güneş’in Kova burcuna geçmesi ise kariyerinize adeta ışık tutuyor. Uzun vadede sizin için neyin tatmin edici olacağını düşününün ve bu doğrultuda kararlar alın.

Ocak ayı İkizler burcu yorumları

Bu ocak ayında İkizler için çok şey var! Ayın başındaki Oğlak Yeni Ayı dikkatinizi paylaşılan kaynaklara, varsa evlilik partnerinize odaklayacak. Krediler, borçlar gibi alanlarda değişimi tetikleyecek ve sizi daha iyiye doğru yeniden düzenlemeye teşvik edecek.

Yönetici gezegeniniz Merkür, ayın ortasında yükseköğrenim ve ruhsal büyüme ile ilgili 9. evinizde Kova burcunda retroya başlayacak. Bu dönem, yaşamın bu alanlarında bazı karışıklık ve gecikmelere neden olabilir. 17 Ocak’taki Yengeç Dolunayı, 2. evinize ve paranıza değişiklik getiriyor. Nakit paranızı nasıl yönettiğinize bakmanın tam zamanı.

Ayın sonuna doğru Kova sezonunun başlamasıyla birlikte, uzun vadeli bir proje üzerinde vizyonunuzu yeniden düşünmeye başlayabilirsiniz. Geçmişte kalan insanlar sizinle bu dönemde iletişime geçebilir. Unutmayın, yoğun seyahatler planlamak için uygun bir zaman değil.

Ocak Ayı Burç Yorumları-3 - Saç Bakım Güzellik Ocak Ayı Burç Yorumları-4 - Saç Bakım Güzellik

Ocak ayı Yengeç burcu yorumları

Yengeç’ler büyümeyle dolu güçlü bir yıl için hazır olun. Ama önce halletmeniz gereken bazı şeyler var. Ayın başındaki Oğlak Yeni Ayı bir aşk ortaklığının derinleşmesini sağlayabilir. Ay ilerledikçe iletişim gezegeni Merkür geriye doğru hareket ediyor. 14 Ocak’taki retro paylaşılan gelir, kredi, yatırımlar gibi konular üzerinde yeniden düşünmenizi sağlıyor.

Yılın en önemli Dolunay’ı 17 Ocak’ta burcunuzda sizi öne çıkarıyor. Dolunay, ilişkilerinizde ne istediğinize büyük önem verecek. Romantik ilişkileriniz ciddileşebilir veya onu yeniden değerlendirebilirsiniz. Ertesi gün yaşanacak gezegensel hareketlilikte bazı ani haberlere hazır olun. 19 Ocak’ta Kova sezonunun başlaması ise yatırımlarınızı ve maddi konuları vurgulayacak.

Ocak ayı Aslan burcu yorumları

Ayın ilk günlerinde çalışma programınız bir hayli yoğun olabilir. Ayrıca yeni bir rutine başlayabilir ve sağlığınıza odaklanabilirsiniz. Endişelenmeyin ve bunalmayın. Ayın ortasında Merkür retrosu başlarken aşk hayatınız ve ilişkileriniz ön planda olacak. Kendinizi ilişkinizdeki yoğun tartışmaların içinde bulabilirsiniz. Ayrıca yeni sözleşmeler için de iyi bir zaman değil.

18 Ocak’ta kozmos, kariyer ve mesleki konularda 10. evinizde hamle yapacak. Hayatınız bu alanlarda ivme kazanabilir. Taşınma, evinizi yenileme, aile içi değişimler de kapıda. Ertesi gün başlayan Kova sezonu ise başkalarıyla olan ilişkilerinize ışık tutuyor. Bazı kavramları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz ve bazı dengesizlikler fark edebilirsiniz. Hak ettiğinizi almak için daima doğruları söyleyin.

Ocak ayı Başak burcu yorumları

Yıl başlarken kozmosun size sunacağı çok şey var. İlk olarak Oğlak Yeni Ayı kendinizi ifade etme ve yaratıcılıkla ilgili 5. evinizde gerçekleşecek. Bu nedenle yeni bakış açılarının çiçek açmasını bekleyin. Ayın ortasında Merkür retrosu ile enerjik bir yavaşlama yaşıyoruz. Merkür sizin yönetici gezegeniniz olduğundan, çok etkilenebilirsiniz. İş, görev ve rutininiz bir süre alt üst olabilir, bu dönemde dengeli olmaya özen gösterin.

17 Ocak’taki Yengeç Dolunayı ile bazı Başak’lar yeni ve sıcak bir aşka yelken açabilir veya bir arkadaş topluluğunda biriyle tanışabilir. Bazıları için bu enerji, geçmiş bağlantıları yeniden gündeme getirebilir. Mümkünse dışarı çıkın ve dolaşın. Kiminle tanışacağınızı asla bilemezsiniz.

Kova sezonu işinize, günlük rutininize, sağlığınıza ve iş arkadaşlıklarınıza enerji getirecek. Gününüzü daha tatmin edici bir şeye doğru elden geçirebilirsiniz. Kişisel bakımınızı ve sağlığınızı ilk sıraya koymayı unutmayın.

Ocak Ayı Burç Yorumları-5 - Saç Bakım Güzellik Ocak Ayı Burç Yorumları-6 - Saç Bakım Güzellik

Ocak ayı Terazi burcu yorumları

Ayın ilk günlerindeki Oğlak Yeni Ayı, odağınızı eve kaydırıyor. Özel sığınağınızı yeniden dekore etmek, boyamak ve değiştirmek öncelikleriniz arasında olacak. Ayın ortasındaki Merkür retrosu romantik ve yaratıcı yaşamınızın merkezinde. Bu nedenle eski bir aşkın alevlenmesini bekleyin. Özellikle konu dış görünüşünüz olduğunda, yeni bir şey denemenin hiç sırası değil.

17 Ocak Yengeç Dolunayı, dikkatinizi kariyerinize çeviriyor. Ay 10. evinizde olacak ve duygusal olarak profesyonel yaşamınızda liderlik etmeniz için sizi cesaretlendirecek. Kalbinizin size yol göstermesine izin verin. Ardından paranıza odaklanma zamanı. Elinizden gelenin en iyisini yapın ve değerinizi savunun.

Son olarak 19 Ocak’ta Kova sezonunun başlaması haritanızın yaratıcılık, eğlence ve romantizm alanlarına dokunacak. Bir kez daha hatırlatmakta fayda var; eski bir aşkın alevlenmesini bekleyin. Yine de unutmayın, yeni bir şeye başlamak şu an için iyi bir fikir değil.

Ocak ayı Akrep burcu yorumları

Oğlak Yeni Ayı, önemli toplantıların ve belgelerin ele alınmasını, çözülmesini gerektirebilir. Ayrıca aşk gezegeni Venüs’ün geriye hareketi de sizi romantizmin kollarına bırakabilir. 14 Ocak’taki Merkür retrosu, haritanızın ev ve aile alanlarında meydana gelecek. Birlikte yaşadığınız aile üyeleriyle olası gerginliklere dikkat edin.

17 Ocak’ta Yengeç Dolunayı, yüksek bilgi ve bilgelik evinizi aydınlatacak. Ertesi gün kozmos, aşk hayatınızı çevreleyen 18 aylık bir değişimi başlatıyor. Daha fazla romantizme hazır olun. Kova sezonu ise dikkatinizi evinizi dekore etmeye, aile içi sorunları çözmeye çevirecek. Bu ocakta iç dünyanıza odaklanmanın zamanı geldi.

Ocak ayı Yay burcu yorumları

Ay başlarken mali durumunuz ve paranız üzerinde büyük bir odak var. Oğlak Yeni Ayı sizi yeniden yapılandırmaya ve fonlarınızı yönetme şeklinizi değiştirmeye zorluyor. Bu, sıkıcı bir görev gibi görünse de kesinlikle yapılmalı. 14 Ocak’taki Merkür retrosu iletişim evinizde meydana gelecek. Bu dönemde netlik eksikliği son derece sinir bozucu olabilir. Sakin kalmaya ve tetiklenmemeye çalışın.

Yengeç Dolunayı ise dikkatinizi tekrar mali durumunuza çekecek. Kendinizi şımartmayı ve savurganlığı sevdiğinizi biliyoruz ama şimdi parayı elde tutma zamanı. Ay ilerledikçe kozmos, sağlığınıza, zindeliğinize yönelik atılımlar getirecek. Unutmayın, önce kendiniz.

Ocak Ayı Burç Yorumları-7 - Saç Bakım Güzellik Ocak Ayı Burç Yorumları-8 - Saç Bakım Güzellik

Ocak ayı Oğlak burcu yorumları

Ay ve Güneş’in burcunuza enerji vereceği, sizin mevsiminizle yıla başlıyoruz. Oğlak Yeni Ayı kişiliğinizi, kimliğinizi ve aslında kim olduğunuzu vurguluyor. Bu, ilişkilerinizdeki değerinizi geri kazanmak için güçlendirici bir an. Bir başka ifadeyle, sizin için neyin önemli olduğunu değerlendirmenin zamanı geldi.

14 Ocak Merkür retrosu mali durumunuzu vurgulayacak. Gelirinizi yeniden düzenlemek, koşuşturmayı yeniden değerlendirmek sizin için ana temalar olabilir. 17 Ocak Yengeç Dolunayı aşk hayatınıza değişiklik getirecek. Yeniden değerlendirme ve daha iyisi için değişiklik yapma zamanı sevgili Oğlak’lar.

Ay sona ererken farklı bir şey yapmak ve para kazanmanın yeni yollarını keşfetmek isteyebilirsiniz. Her şeyi dikkatlice düşünün, sonra hareket edin.

Ocak ayı Kova burcu yorumları

Ayın ilk günleri, sizin için oldukça içsel bir zaman, bu nedenle sosyal takviminizin aşırı dolu olmasını beklemeyin. Daha çok yorganın altına saklanmak çekici gelebilir. Sonuçta herkes dinlenmeyi hak eder.

14 Ocak Merkür retrosu, burcunuzda puslu bir dönem anlamına geliyor. Ekstra kafa karışıklığı ve netlik eksikliği yaşayabilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamanın, önemli konuşmalar yapmanın hiç sırası değil. Eğer bu enerjiyi doğru şekilde kullanırsanız retro sizin için bir yenilenme dönemi olabilir.

Birkaç gün sonra, Yengeç Dolunayı yeni bir zihniyet, çalışma şeklinizi değiştirmeniz, vücudunuzu beslemeniz konusunda sizi etkileyebilir. Sağlıklı ve dengeli hissetmeyi hak ediyorsunuz.

Ay biterken sezonunuz 19 Ocak’ta başlayacak. Bu süre zarfında enerjik ve daha rahat hissedeceksiniz. 2021 tamamen kişisel gelişiminizle ilgiliydi. 2022 ise başardığınız her şeyi yansıtabileceğiniz bir yıl olacak.

Ocak ayı Balık burcu yorumları

Oğlak Yeni Ayı ile ayın ilk günlerinde, sadece tanışıklığınız olan insanlardan yardım alabilirsiniz. Sosyal ağınıza özen göstermeye devam edin, size kimin ne konuda yardımcı olabileceğini asla bilemezsiniz.

14 Ocak’taki Merkür retrosu, kendinizi keşiş moduna almanıza yol açacak. Ama endişelenmeyin, bazen hepimizin kozmik bir sıfırlamaya ihtiyacı var. 17 Ocak Yengeç Dolunayı, kendinizi ifade edebilmenizi, yaratıcılığınızı ve romantik yaşamınızı vurgulayacak. Potansiyel bir aşk ilişkisinde duygular dorukta olabilir.

Önümüzdeki 18 ay boyunca, odak noktanız iletişim, sosyal konular veya sözleşmeleri koordine etmek olacak. Kova mevsiminin başlangıcı ise sizin için tamamen icatla ilgili. Yıl yavaş başlasa da dünyanızı gözden geçirmek, düzenlemek ve üzerine düşünmek için mükemmel bir zaman.