0

Sağlıklı ve ışıldayan bir cilde sahip olmanın en etkili yolu düzenli ve doğru bir cilt bakım rutini benimsemek. Peki bunu yaparken sadece cildinize değil doğaya da iyi davranmaya ne dersiniz?

Plastik ambalajlardan kurtulmak, zararlı kimyasallardan kaçınmak ve sürdürülebilir, bitki kaynaklı bileşenleri tercih etmekten söz ediyoruz. Çünkü cilt bakımında da doğa dostu ürünler tercih etmek mümkün. Hatta harika bir cilde sahip olmak ve aynı zamanda doğayı korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Doğa Dostu Marka Ne Demek?-1 - Saç Bakım Güzellik Doğa Dostu Marka Ne Demek?-2 - Saç Bakım Güzellik

Cildinize, gezegene, hayvana, insana karşı iyi kalpliliği savunan Simple, temizlik devrimine 1960’da başladı. Yüz temizliğinde parfüm, renklendirici gibi kötü içeriklere ilk hayır diyenlerinden biri olarak bugün de ürünlerinde cildi rahatsız edebilecek sert kimyasallara yer vermiyor.

Simple ürünleri sürekli olarak daha akıllı, daha iyi geri dönüştürülebilen paketleme seçenekleri, daha sürdürülebilir kaynaklara sahip kartonlar ve malzemeler arıyor; iyi kalplilik felsefesini gezegen için de kullanıyor.

İyi kalplilik cildimize olduğu kadar tüm canlılara da iyi olmak anlamına gelir. Bu yüzden Simple’ın #iyikalpliol felsefesi, cildinize ve gezegene nazik davranmakla da sınırlı değil. Simple, iyi kalpliliğin bir gereği olarak dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üzerinde test yapmıyor. Ayrıca hayvan hakları organizasyonu PETA tarafından onaylı Cruelty-Free akreditasyonuna sahip. Bununla birlikte ürünlerinin çoğunda hayvansal kaynaklı içerik de kullanılmıyor.