0

Konu saç olduğunda ‘atsan atılmaz, satsan satılmaz’ cümlesinin karşılığı onlar... Yıllarca dışlandılar... Ancak her daim de oradalar... Tabii, uzayana kadar. Bebek saçlardan bahsediyoruz. Onlarla müttefik olmak aslında sanıldığı kadar zor değil. İlk yapmanız gereken, onları kabul etmeniz. Mesela Kim Kardashian onları kabul etmiyor ve lazere başvuruyor. Ancak bebek saçlar olmayan bir saç, genellikle peruk gibi, doğallıktan uzak bir görünüme sahip oluyor. Bir de, lazer biraz iddialı bir hamle gibi sanki, ne dersiniz?

Neyse ki bebek saç trendi son zamanlarda epey sükse yapmış ve kanıksanmış durumda. Ancak kendileri genellikle uçuşmaya ve başına buyruk çıkışlar yapmaya meyilliler. Bunu önlemenin yolu, basittir: Saç spreyi. Onları basitçe oldukları yere sabitlemelisiniz. İster gizleyin, ister tıpkı Rihanna gibi şekle sokun. Tercih sizin.

Bu noktada yardımınıza kullanmadığınız bir maskaranızın fırçası ya da kullanılmamış diş fırçası yetişecek.

Fırçanın ucuna TONI&GUY Yüksek Tutuşlu Saç Spreyi sıkın. Bebek saçlarınızı tam aksi yönüne değil (yukarı kalkabilirler) daha kavisli bir gizlilikte tarayın. Bu işlemi saç spreyini sıkıp sonra tarayarak birkaç kez tekrar edin. Saçınız bir süre sonra dizginlenmiş olacak.